Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Повнопривідний гібрид Grandland X - перший у своєму роді
 

Повнопривідний гібрид Grandland X - перший у своєму роді

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

10.07.2019

Німецька компанія Opel представила перший у своїй історії гібридний кросовер із повним приводом і тяговою силою 300 к. с. Три силові установки та запас ходу на електродвигуні 50 км — це вражає.

Повнопривідний гібрид Grandland X - перший у своєму роді image 1

Grandland X Hybrid 4 з'явився в рамках програми електрифікації «РАСЕ!». Авто оснащене трьома силовими установками: бензиновим турбомотором (об'єм 1,6 л), а також двома електродвигунами. У зв'язці вони дають неймовірні показники потужності — на рівні 300 к. с. Поки на Opel Grandland X ціна не оголошена. На європейському ринку новинка з'явиться вже за кілька тижнів.

Повнопривідний гібрид Grandland X - перший у своєму роді image 2

Програма «РАСЕ!» націлена на поліпшення екологічної ситуації у світі шляхом зниження викидів СО2 автомобілями в атмосферу. Гібридний Grandland X викидає всього 49 г/км вуглекислого газу. При цьому він відрізняється економною витратою палива: всього 2,2 літра на 100 км шляху в змішаному циклі. Цей кросовер започаткував програму електрифікації, яка повинна завершитись у 2024 році появою гібридних і повністю електричних версій всього модельного ряду компанії Opel.

Чим відрізняється гібрид?

Зовні від бензинової версії новинка відрізняється контрастним капотом чорного кольору. Під капотом відмінностей набагато більше. Перш за все, це двигун з турбонаддувом і робочим об'ємом 1,6 літра. Він адаптований під гібридну установку, тому потужність вказується в кВт (174) і кінських силах (200). Цей мотор екологічний, адже відповідає суворим стандартам Euro 6d-TEMP.

Повнопривідний гібрид Grandland X - перший у своєму роді image 3

Головна відмінність криється в наявності двох електромоторів, кожен з яких розвиває потужність 109 к. с. (або 80 кВт). У парі вони реалізують систему повного приводу, адже відповідають за обертання задній та передніх коліс. Передній електродвигун пов'язаний з 8-ступінчастою автоматичною КПП. Він передає крутний момент на передні колеса. Opel Grandland X Hybrid оснащений Li-ion акумулятором, місткістю 13,2 кВт, з запасом ходу 50 км. Для повної підзарядки йому потрібно менше як дві години (110 хвилин).

Повнопривідний гібрид Grandland X - перший у своєму роді image 4

Гібридний кросовер оснащений електричними системами охолодження та обігріву салону. Тобто, комфортний мікроклімат підтримується, незалежно від того, що працює: бензиновий двигун або електромотори. За безпеку пасажирів відповідає система Opel Connect, яка щохвилини сканує стан автомобіля та сповіщає службу порятунку в разі аварії.

Чотири режиму руху

Бензиновий агрегат запускається в момент руху на високих або середніх обертах. В інших випадках крутний момент передається з електроприводу. Для коротких поїздок по місту цілком вистачає заряду акумуляторів. Але кросовер Grandland X пропонує набагато більше можливостей, адже має чотири унікальні режими руху:

  • Електромобіль;
  • Гібрид;
  • Повнопривідний;
  • Спорт.

Повнопривідний гібрид Grandland X - перший у своєму роді image 5

Така різноманітність режимів дозволить водієві відчувати себе комфортно та впевнено в будь-якій ситуації: це велике жваве місто, чи заміське бездоріжжя. Також варто згадати про систему рекуперативного гальмування, яка використовує енергію, що отримується від гальмування, для підзарядки акумулятора. Тим самим збільшує заряд на 10%.