Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
 

Яким буде оснащення нового Kia XCeed

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

25.07.2019

Шанувальників корейської компанії Kia потішили новинами про оснащення одного з найочікуваніших автомобілів — XCeed. Розробники оголосили, що новинка отримає панель приладів Supervision. Відомий навіть розмір — 12,3 дюйма.

Уже зараз Kia XCeed називають найбільш технологічним кросовером в історії компанії. Це стосується не тільки класу кросоверів, але й всього модельного ряду. Цифрова панель — далеко не основна "фішка" новинки, але дуже показова. Адже вона демонструє бажання компанії подарувати водіям новий досвід і розширити палітру задоволення від керування.

Що вміє цифрова панель приладів?

На зміну аналоговим тахометру і спідометру прийде сучасна панель, що вражає роздільною здатністю екрану (1920х720). Візуально вона поділена на кілька ділянок: значки приладів, а між ними інформаційний екран. Перемикати розділи інформаційного кластера можна кнопками на кермовому колесі. Цифрова панель перетворилася в універсального помічника, який надає масу інформації:

  • Базові параметри руху машини;
  • Дані мультимедійної системи;
  • Підказки GPS-навігатора;
  • Сповіщення про пропущені смс та дзвінки.

Система також покаже дані про витрату палива: миттєвий і середній показник. У країнах, де актуальна програма Live Traffic, на екран виводиться навіть інформація про ситуацію на дорозі у реальному часі. Водій також отримує сповіщення про можливі неполадки та проблеми з автомобілем. Знаючи про можливості приладової панелі, важко уявити, як здивує інше оснащення кросовера.

Але це ще не все. Після зупинки двигуна, на екран виводиться вся інформація про поїздку. Водій дізнається, скільки часу він провів за кермом, пройдену відстань, а також відстань, що залишилася до обов'язкової заправки. Також для аналізу поїздки надається інформація про середню витрату палива. З такими даними планувати подальші подорожі набагато простіше.

Важливо знати, що інформаційна панель — адаптивна. Тобто її параметри змінюються в залежності від режиму їзди. Наприклад, в спортивному режимі основним елементом зображення стає тахометр, інші ж параметри тимчасово приховуються. У стандартному режимі Drive Mode Select для водія зображаються дані споживання палива, а також швидкість їзди.

На жаль, сучасна панель приладів доступна як опція. У базовій комплектації Kia XCeed буде оснащуватися звичними приладами та невеликим екраном (3,8 або 4,2 дюйма) бортового комп'ютера. Зовсім нещодавно в Kia Motors відкрили завісу і показали фото новинки, зробивши її найочікуванішою моделлю року.