Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Акції Сервіс Акція для власників Peugeot, Оpel, Citroen - заміна масла за програмою «все включено»: масло, фільтр, робота
 

Акція для власників Peugeot, Оpel, Citroen - заміна масла за програмою «все включено»: масло, фільтр, робота

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

15.09.2021

З турботою про кожного клієнта: вигідні умови по заміні масла Eurorepar для автомобілів PEUGEOT, CITROЁN і OPEL

  • Власники автомобілів PEUGEOT, CITROЁN і OPEL у віці 3 + років можуть скористатися новою сервісною пропозицією - заміна масла за програмою «все включено»: масло, фільтр, робота.
  • Фіксована ціна, яка залежить тільки від робочого об'єму двигуна і типу використовуваного моторного масла.
  • Пропозиція діє в період з 15 вересня до 15 жовтня в дилерському центрі PEUGEOT, CITROЁN і OPEL Автоцентрі на Столичному.

Акція заміна масла для Опель, Пежо, Сітроєн

Заміна моторного масла - це основний етап, з якого починається поняття «надійність автомобіля». Адже для того, щоб двигун справно працював довгі роки, необхідно використовувати правильну моторну оливу: певного класу, що відповідає ряду технічних специфікацій. Крім того, потрібен і якісний масляний фільтр, який дозволить підтримувати мастило чистим під час експлуатації. Однак нерідко власники автомобілів відмовляються від авторизованого сервісу після закінчення гарантії. І в такому випадку всередині двигуна може виявитися неякісна і невідповідна олива, яка може критичним чином вплинути на надійність мотора.

Але для власників автомобілів PEUGEOT, CITROЁN і OPEL тепер є ідеальне рішення - заміна моторної оливи за програмою «все включено» з використанням продуктів Eurorepar на авторизованому сервісі в Автоцентрі на Столичному. Дана пропозиція діє з 15 вересня до 15 жовтня і доступна для власників всіх автомобілів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL у віці 3 + років. При цьому єдиний фіксований платіж вже включає в себе все необхідне: моторна олива, масляний фільтр, оплата робіт по заміні масла.

Ціна операції по заміні масла фіксована для всіх автомобілів Брендів PEUGEOT, CITROЁN і OPEL і залежить тільки від об'єму двигуна:

Для двигунів робочим об'ємом 1-1,8 літра:

  • При використанні масла з класом в'язкості 5W-40 – 1 200 грн.
  • При використанні масла з класом в'язкості 5W-30 – 1 400 грн.
  • При використанні масла з класом в'язкості 0W-30 – 1 500 грн.

Для двигунів робочим об'ємом 1,9-3,0 літра

  • При використанні масла з класом в'язкості 5W-40 – 1 400 грн.
  • При використанні масла з класом в'язкості 5W-30 – 1 600 грн.
  • При використанні масла з класом в'язкості 0W-30 – 1 700 грн.

Запис на автосервіс:

олива eurorepar

При операції по заміні оливи використовуються продукти Бренда Eurorepar, які розроблені спільно з представниками Stellantis і також відповідають всім фірмовим допускам. Наприклад, моторна олива Eurorepar має необхідний рівень в'язкості, мають відмінні захисні властивості, а також містять пакет необхідних присадок: антифрикційні, миючу, протидимну, і тд. У свою чергу, масляні фільтри Eurorepar виділяються ідеальним збігом посадкового розміру, якісними ущільнювачами і фільтрувальними елементами, а також широким асортиментом - знайдуться деталі на всі популярні моделі PEUGEOT, CITROЁN, OPEL!

Заміна моторної оливи

Нарешті, окремою перевагою є виконання операції із заміни оливи на авторизованому сервісі в Автоцентрі на Столичному досвідченими фахівцями, за допомогою фірмового інструменту, на якісному сервісному обладнанні.