Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Сервіс Сервісний центр «Автоцентр на Столичному» визнаний кращим мультибрендовим СТО
 

Сервісний центр «Автоцентр на Столичному» визнаний кращим мультибрендовим СТО

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

13.10.2016

Сервісний центр «Автоцентру на Столичному» визнаний кращим мультибрендовим СТО в Україні. 12 жовтня в конференц-холі Національного транспортного університету відбулося урочисте нагородження переможців і фіналістів всеукраїнського конкурсу «Краща СТО 2016».

Конкурс «Краща СТО 2016» проходив в Україні в період з 15 липня по 15 вересня 2016 року. Організатором конкурсу є інтернет-портал АvtoВazar.ua. Брати участь в конкурсі могли всі бажаючі станції технічного обслуговування. Всього в конкурсі взяли участь 401 станція технічного обслуговування з усієї України.

Як і в минулому році, перший етап полягав у віртуальному голосуванні серед всіх автомобілістів України. Згідно результатів голосування на сторінці конкурсу на сайті AvtoBazar.ua, у фінал конкурсу вийшло 33 станції технічного обслуговування. Ці 13 СТО представляють номінації конкурсу, серед яких можна знайти як офіційні, універсальні, мережеві СТО, так і спеціалізуються на окремих видах робіт, включаючи тюнінг-центри і СТО для установки газобалонного обладнання.

На другому етапі журі конкурсу проінспектувала всі сервісні центри, що увійшли до фінального етапу конкурсу. Після ревізії СТО та підведення підсумків анкетування були обрані переможці в кожній номінації конкурсу.

СТО «Автоцентр на Столичному» за своїми масштабами і обсягами виконуваних робіт один з найбільших сервісних центрів в Україні. Відділ сервісного обслуговування Opel, KIA, Chevrolet, Chery і ЗАЗ, здатний прийняти в день більше 100 автомобілів. Тут крім будь-яких видів ремонтних робіт здійснюють продаж оригінальних запчастин і додаткового устаткування.

Ми дякуємо всім, хто підтримав сервісний центр «Автоцентру на Столичному» в голосуванні. Ваша підтримка - найкраща нагорода.