Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини У мережі з'явились дизайнерські замальовки нового кросовера Kia
 

У мережі з'явились дизайнерські замальовки нового кросовера Kia

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

20.08.2019

Зовсім скоро сімейство компактних кросоверів Кіа поповниться новою моделлю. Розробники опублікували скетчі, на яких можна побачити основні риси екстер'єру. Відомо, що цей кросовер створений на базі SP Signature Concept. Також розробники заявили, що новинка стане глобальною версією, тобто продаватиметься в усьому світі.

Перші моделі традиційно представлять у Кореї. Причому презентація новинки очікується вже до кінця цього року. У Європі, а відповідно в Україні, кросовер з'явиться пізніше. Сьогодні нам пропонують подивитися дизайнерські скетчі та уявити, яким буде новий автомобіль від Kia.

Навіть по скетчу помітно, що екстер'єром новинка зобов'язана концепту SP Signature. Зовні бачимо схожість у дизайні решітки радіатора, рельєфних рисах кузова та оформленні передньої оптики. Дизайнери змінили традиційну решітку в стилі "ніс тигра", зробивши її ширшою. Решітку продовжують завужені фари, створюючи єдину лінію. Уже зараз помітні рельєфні лінії, які прикрашають кузов, роблячи його динамічним.

Про технічне оснащення поки не йдеться. "Начинку" тримають у секреті. Представник компанії Кіа анонсував тільки наявність світлодіодної оптики. Він заявив, що передні фари будуть трисекційними та повністю світлодіодними. Розробники натякнули, що підготували для новинки багатий набір обладнання, який вразить представників молодого покоління. Уже зараз експерти припускають, що новий кросовер стане гідним конкурентом у своєму класі.