Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
 

Chevrolet дає більше! Вигода до 40 000 грн.

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

24.12.2017

З наближенням новорічних свят вже стало доброю традицією пропонувати клієнтам, які все ж таки вирішили сісти за кермо власного автомобіля, особливі умови покупки. Але одна справа, коли йдеться про якусь дрібничку, а зовсім інша справа, якщо йдеться про спеціальні ціни, які відрізняються від регулярних аж до 40 000 грн. А враховуючи те, що автомобілі Chevrolet в Україні мають імідж таких, з якими власник отримує більше, офіційний дистриб’ютор розробив разом з фінансовими партнерами спеціальні умови кредитування.

Але, якщо клієнт не має всієї суми, для здійснення покупки, або ж не бажає на певний час вилучати з обігу кошти, які «працюють», офіційний дистриб’ютор Автоцентр на Столичному пропонує дві кредитні програми, які стануть у нагоді щоб придбати Chevrolet.

За умовами CHEVROLET FINANCE від банків-партнерів. Згідно з умовами від «ГЛОБУС БАНКУ», взяти кредит на придбання Chevrolet можна маючи лише 10% від повної вартості автомобіля, з максимальним терміном кредитування 84 місяці, а додатковим плюсом програми є відсутність комісій банку. 

Друга програма дозволяє придбати Chevrolet майже в розстрочку. Якщо клієнт має в своєму розпорядженні від 50% вартості автомобіля, а фінансовий стан дозволяє спрогнозувати надходження, уклавши договір кредитування терміном на 1 рік, відсоткова ставка складатиме лише 0,001%.

Перейти до каталогу Авто