Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Акції Автосалон Збільшено срок гарантії на оригінальні запасні частини автомобілів Opel та Chevrolet
 

Збільшено срок гарантії на оригінальні запасні частини автомобілів Opel та Chevrolet

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

20.06.2018

Рано чи пізно кожен з нас стикається з необхідністю щось відремонтувати. Можливо, побутова техніка, можливо, смартфон або інша електроніка. При цьому, переважна більшість шукає офіційний сервісний центр. Причина одна і вона ж найголовніша - офіційний сертифікований сервісний центр може забезпечити не тільки заміну й установку «оригіналу», але надати гарантійні зобов'язання на роботу та на замінену деталь.

Тому, коли мова заходить про сервісне обслуговування свого автомобіля, далеко не всі власники готові до «експериментів», звертаючись в «гараж», бажаючи заощадити, як на сервісі так і на неоригінальних запасних частинах. При цьому «неоригінал» може піднести сюрпризи і, в підсумку, після такого ремонту часто згадують приказку про скупого, який платить двічі.

Для того, щоб власники автомобілів Chevrolet та Opel, які звертаються до Автоцентру на Столичному, були впевнені в якості послуг, що надаються, та запасних частин, що використовуються, з початку цього року введені нові гарантійні зобов'язання.

Згідно з новими умовами на оригінальні запасні частини до автомобілів Opel діє гарантія терміном 2 роки* а на запасні частини до автомобілів Chevrolet - 1 рік* з моменту установки їх в офіційному сервісному центрі Автоцентру на Столичному.

При цьому, кожне звернення клієнта фіксується і на руки власник автомобіля отримує документальне підтвердження наданих послуг і проведеної заміни або ж установки запасної частини.

Впевнені, якщо власник автомобіля по-справжньому дбає не тільки про свій автомобіль, а й своїх близьких, він робить вибір на користь впевненості, надійності і безпеки, які гарантують оригінальні запчастини. Крім цього, додатковим плюсом обслуговування на офіційному сервісі Chevrolet та Opel в Автоцентрі на Столичному  є можливість скористатися додатковими перевагами програми лояльності DRIVE2U.

Запрошуємо Вас особисто переконатися в перевагах офіційного сервісу, скориставшись новими гарантійними умовами на оригінальні запасні частини до автомобілів Opel і Chevrolet.

*Умови діють з 02.01.2018р. по 31.12.2018р. в офіційних сервісних центрах OPEL дилерської мережі ТОВ «Дженерал Авто Груп» на оригінальні запасні частини: 2 (два) роки з моменту встановлення деталі бренду Opel на автомобіль OPEL (для деталей підвіски та рульового керування 2 (два) роки або 30 000 км пробігу з моменту встановлення на автомобіль, в залежності від того, що настане раніше).

*Умови діють з 02.01.2018р. по 31.12.2018р. в офіційних сервісних центрах CHEVROLET дилерської мережі ТОВ «Дженерал Авто Груп» на оригінальні запасні частини: 1 (один) рік з моменту встановлення деталі бренду Chevrolet на автомобіль CHEVROLET (для деталей підвіски та рульового керування 1 (один) рік або 30 000 км пробігу з моменту встановлення на автомобіль, в залежності від того, що настане раніше).

Детальні умови гарантії зазначаються у гарантійному талоні до Акту виконаних робіт з ремонту  дорожньо-транспортного засобу та заміни його складових частин.