Автоцентр на Столичном (044) 206 80 00
Меню
 

Збільшено срок гарантії на оригінальні запасні частини автомобілів Opel та Chevrolet

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

20.06.2018

Рано чи пізно кожен з нас стикається з необхідністю щось відремонтувати. Можливо, побутова техніка, можливо, смартфон або інша електроніка. При цьому, переважна більшість шукає офіційний сервісний центр. Причина одна і вона ж найголовніша - офіційний сертифікований сервісний центр може забезпечити не тільки заміну й установку «оригіналу», але надати гарантійні зобов'язання на роботу та на замінену деталь.

Тому, коли мова заходить про сервісне обслуговування свого автомобіля, далеко не всі власники готові до «експериментів», звертаючись в «гараж», бажаючи заощадити, як на сервісі так і на неоригінальних запасних частинах. При цьому «неоригінал» може піднести сюрпризи і, в підсумку, після такого ремонту часто згадують приказку про скупого, який платить двічі.

Для того, щоб власники автомобілів Chevrolet та Opel, які звертаються до Автоцентру на Столичному, були впевнені в якості послуг, що надаються, та запасних частин, що використовуються, з початку цього року введені нові гарантійні зобов'язання.

Згідно з новими умовами на оригінальні запасні частини до автомобілів Opel діє гарантія терміном 2 роки* а на запасні частини до автомобілів Chevrolet - 1 рік* з моменту установки їх в офіційному сервісному центрі Автоцентру на Столичному.

При цьому, кожне звернення клієнта фіксується і на руки власник автомобіля отримує документальне підтвердження наданих послуг і проведеної заміни або ж установки запасної частини.

Впевнені, якщо власник автомобіля по-справжньому дбає не тільки про свій автомобіль, а й своїх близьких, він робить вибір на користь впевненості, надійності і безпеки, які гарантують оригінальні запчастини. Крім цього, додатковим плюсом обслуговування на офіційному сервісі Chevrolet та Opel в Автоцентрі на Столичному  є можливість скористатися додатковими перевагами програми лояльності DRIVE2U.

Запрошуємо Вас особисто переконатися в перевагах офіційного сервісу, скориставшись новими гарантійними умовами на оригінальні запасні частини до автомобілів Opel і Chevrolet.

*Умови діють з 02.01.2018р. по 31.12.2018р. в офіційних сервісних центрах OPEL дилерської мережі ТОВ «Дженерал Авто Груп» на оригінальні запасні частини: 2 (два) роки з моменту встановлення деталі бренду Opel на автомобіль OPEL (для деталей підвіски та рульового керування 2 (два) роки або 30 000 км пробігу з моменту встановлення на автомобіль, в залежності від того, що настане раніше).

*Умови діють з 02.01.2018р. по 31.12.2018р. в офіційних сервісних центрах CHEVROLET дилерської мережі ТОВ «Дженерал Авто Груп» на оригінальні запасні частини: 1 (один) рік з моменту встановлення деталі бренду Chevrolet на автомобіль CHEVROLET (для деталей підвіски та рульового керування 1 (один) рік або 30 000 км пробігу з моменту встановлення на автомобіль, в залежності від того, що настане раніше).

Детальні умови гарантії зазначаються у гарантійному талоні до Акту виконаних робіт з ремонту  дорожньо-транспортного засобу та заміни його складових частин.