Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Акції Сервіс KIA. Комплексна діагностика авто лише за 220,80 грн.!
 

KIA. Комплексна діагностика авто лише за 220,80 грн.!

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

16.07.2020

Проведи комплексну діагностику свого авто лише за 220,80 грн.!

«Фалькон-Авто», офіційний дистриб'ютор бренду Kia в Україні, оголошує про спеціальну сервісну пропозицію, в рамках якої власники автомобілів Kia зможуть не тільки провести комплексну діагностику за 220,80 грн., але й отримати унікальні додаткові можливості.

У період з 01 червня по 31 cерпня в Автоцентр на Столичному діє спеціальна сервісна пропозиція, в рамках якої власники автомобілів Kia зможуть провести комплексну діагностику лише за 220,80 грн. (включаючи ПДВ) а також провести заміну запчастин, найбільш схильних до виходу з ладу (деталі підвіски, рульового управління та гальмівної системи) з вигодою* до 20% на вартість запасних частин та 20% на вартість послуг по їх заміні. Розрахунковий час проведення діагностики – 1 година.

Записатися на сервіс>>

Комплексна діагностика включає в себе:

  • Первірка наявності особливих технічних операцій, передбачених виробником
  • Перевірка наявності рідини омивача скла, та огляд скоочисників;
  • Перевірка освітлювальних приладів;
  • Перевірка заряду АКБ;
  • Перевірка рівня технічних рідин;
  • Перевірка ходової частини та кермового механізму;
  • Перевірка гальмівної системи на наявність підтікань або пошкоджень;
  • Перевірка тиску у шинах;

Додаткові роботи, необхідність яких була виявлена під час проведення акційних робіт, усуваються за бажанням Клієнта зі знижкою на послуги 20% та запасні частини до 20%, якщо такі додаткові роботи є роботами з поточного ремонту.

Зазначені знижки не розповсюджуються на роботи з планового регламентного технічного обслуговування, додаткового обладнання, мийні та прибиральні, роботи з відновлювального ремонту, послуг зі зберігання автомобілів на ДП, інструментального контролю, автоевакуації.

Власники автомобілів Kia, які знаходяться за межами гарантійного терміну, зможуть усунути виявлені в ході діагностики недоліки, використовуючи фірмові запчастини лінійки Product Line 2. Нагадаємо, що мова йде про запчастини, спеціально виготовлені для авто, які переступили 5-річний рубіж. За умови придбання запчастин PL2, клієнти можуть отримати помітну економію в порівнянні з вартістю запчастин для авто, які все ще знаходяться на гарантії.

За додатковою інформацією щодо комплексної діагностики, можливості оновити ПО штатної навігаційної системи, а також запчастин PL2, звертайтеся до сервісного консультанту: (044) 206-80-00 

* Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 01 липня 2020 р. Спеціальні умови придбання розповсюджуються на обмежений склад запасних частин. Спеціальна пропозиція діє в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» з 01.07.2020 до 31.08.2020. Офіційні дилери KIA в Україні самостійно визначають кінцеву ціну акційного товару на дату його продажу. ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» залишає за собою право змінювати умови акції.

Записатися на сервіс>>

Вигідна пропозиція для власників Sportage Classic на систему круїз - контролю та послуги з встановлення!

Всі власники Kia Sportage Classic від 2019 року випуску та не обладнані функцією "круїз-контролю" мають змогу придбати та встановити комплект опції за ціною - 3600 грн. Пропозиція діє у період з 20 червня 2020 року по 31 серпня 2020 року в Автоцентр на Столичному.