Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Акції Сервіс Chery розширює гарантійний період та інтервал регламентного технічного обслуговування автомобілів
 

Chery розширює гарантійний період та інтервал регламентного технічного обслуговування автомобілів

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

24.04.2020

Chery вчергове демонструє особливу турботу про своїх клієнтів в Україні та пропонує подовження гарантійного періоду та створює максимально комфортні умови щодо регламентного технічного обслуговування автомобілів Chery.

У зв’язку з оголошенням пандемії та введенням карантину на всій території України внаслідок спалаху коронавірусу COVID-19, офіційний дистриб’ютор автомобілів Chery в Україні, «СІ ЕЙ АТВОМОТІВ», повідомляє про рішення Виробника – компанії Сhery Automobile Co., Ltd: 

1) для гарантійних автомобілів Сhery, строк дії гарантії яких закінчився під час епідемії COVID-19 (у період з 01 квітня 2020 р. по 30 червня 2020 р.) і які, внаслідок спалаху коронавірусу,  не можуть  обслуговуватись  на сервісних підприємствах дилерської мережі у період з 01 квітня 2020 р. по 30 червня 2020 р., гарантійний період може бути розширений на 90 днів.

2) для гарантійних автомобілів Сhery, власники яких, в період з 26.02.2020р. по 31.05.2020р., не зможуть надати свої автомобілі для проведення своєчасного регламентного технічного обслуговування на сервісних підприємствах у офіційних дилерів ТОВ «Сі Ей Автомотів», гарантійні зобов’язання Виробника на двигун та трансмісію зазначених автомобілів не припинять свою дію за умови обов’язкового проходження ними регламентного технічного обслуговування в повному обсязі протягом 1 (одного) місяця після закінчення пандемії, пов’язаної зі спалахом коронавірусу COVID-19.

А для клієнтів, які бажають провести обслуговування своїх автомобілів під час карантину, в дилерській мережі Chery створені максимальні умови безпеки: проводиться регулярне прибирання та дезінфекція приміщень дилерських центрів, забезпечені норми безпечної дистанції, а співробітники проходять щоденний контроль здоров’я та забезпечені засобами індивідуального захисту. 

Також Автоцентр на Столичному пропонує для гарантійних та пост-гарантійних автомобілів широкий вибір послуг, особливо актуальних в період, коли необхідний максимальний захист водія та пасажирів авто: розширена мийка, хімчистка салону авто, дезінфекція системи кондиціонування тощо. 

Записатися на Сервіс