Автоцентр на Столичном (044) 206 80 00
Меню
 

Готуємось до зими! PEUGEOT пропонує 20% знижки на запчастини підвіски та гальмівної системи

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

04.10.2019

В період з 1 жовтня до 30 листопада 2019 року PEUGEOT на 20% знижує ціни на запчастини підвіски та гальмівної системи. Це дозволить автомобілістам підготувати свій улюблений PEUGEOT до зимового сезону з відчутною вигодою. 

Відточена керованість, комфорт від їзди і знаходження в автомобілі, впевненість в дорозі – ось за що вибирають автомобілі PEUGEOT у світі та в Україні. Але зима вносить свої корективи в звичний режим експлуатації автомобіля – морози, обмерзлі дороги і велика кількість припорошених снігом ям та нерівностей лише прискорюють процеси зношування. А в цей час максимальна впевненість на дорозі – запорука безпеки водія та пасажирів. Вихід: переконатися в ідеальній працездатності всіх запчастин автомобіля, особливо – підвіски та гальмівної системи.

Тому компанія PEUGEOT пропонує українським автоприхильникам нову сервісну програму: вигіднішу ціну на запчастини для підвіски та гальмівної системи. Власники автомобілів PEUGEOT можуть придбати деталі за спеціальною ціною – зі знижкою 20% від регулярного прайсу. Причому мова йде про оригінальні деталі, які повністю відповідають заводським експлуатаційним характеристикам PEUGEOT. Таким чином, можна повернути своєму автомобілю його вишколені ходові якості, а заощаджені гроші витратити на купівлю різних дрібниць: нових щіток склоочисника, зимової рідини склоомивача, щітки-скребка, гумових килимків, і зустріти зиму у всеозброєнні.