Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Акції Сервіс Готуємося до зимового сезону - з вигодою -20%: спеціальні ціни на запчастини для автомобілів PEUGEOT, OPEL
 

Готуємося до зимового сезону - з вигодою -20%: спеціальні ціни на запчастини для автомобілів PEUGEOT, OPEL

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

12.10.2020

Представництво Групи PSA в Україні пропонує вже зараз розпочати підготовку свого автомобіля до зимового сезону: запчастини підвіски і гальмівної системи, а також роботи по їх установці - з вигодою -20% від стандартної ціни. Пропозиція діє в Автоцентр на Столичному на авторизованих СТО Брендів PEUGEOT, OPEL в період з 1 жовтня до 30 листопада.

Записатися на Сервіс>>

Вигода експлуатації автомобіля вимірюється не тільки економічністю у витраті палива, але також і безліччю інших чинників - в основному, пов’язаних з сервісним обслуговуванням. І представництво Групи PSA в Україні робить все, щоб утримання та експлуатація автомобілів PEUGEOT, OPEL були максимально вигідними для їх власників. Наприклад: збільшення терміну гарантії (3 роки або 100 тис. км) і міжсервіснго пробігу ТО (від 15 до 30 тис. км в залежності від моделі автомобіля), фіксована ціна періодичного технічного обслуговування, проведення спеціальних кампаній по вигідній заміні оливи, пропозиція сервісних договорів для продовження гарантії.

Ще одним з таких прикладів є кампанія по заміні деталей ходової частини з істотною вигодою для клієнта. Так, в період з 1 жовтня до 30 листопада власники автомобілів PEUGEOT, OPEL можуть замінити деталі підвіски і гальмівної системи з вигодою 20% відносно стандартних цін. Причому спеціальні умови діють як на запчастини, так і на роботи по їх заміні. Зауважимо, що дана пропозиція вже фактично стала регулярною і пропонується двічі на рік - перед початком зимового і літнього сезону експлуатації, що дозволяє підготувати свій автомобіль до нових погодних умов з максимальною вигодою для власника.

Таким чином, представництво Групи PSA в Україні не тільки пропонує клієнтам вигідні умови сервісного обслуговування, але також дбає про безпеку людей під час поїздки. Адже давно відомо, що найбезпечніший автомобіль - це справний автомобіль. Особливо якщо мова йде про ходову частину і гальмівну систему. Справна підвіска подарує задоволення від комфорту і тишу під час руху, а відмінна керованість може вберегти від неприємних ситуацій. У свою чергу, нові гальмівні диски і колодки служать гарантією швидкої і різкої зупинки в екстрених випадках. Важливо відзначити, що в рамках даної сервісної кампанії спеціальні ціни діють на оригінальні деталі підвіски і гальмівної системи: відмінна заводська якість, повна відповідність монтажним розмірами. А установка придбаних запчастин проводиться на авторизованих сервісних станціях досвідченими майстрами. І все це ви отримуєте зі знижкою 20% від регулярного прайса.

Вибирайте оригінальні запчастини та професійний сервіс, не економте гроші на свою безпеку - краще економте гроші зі спеціальними сервісними кампаніями від Брендів PEUGEOT, OPEL!

Для Запису на Сервіс можна скористатися швидкою онлайн-формою або зателефонувати за тел: (044) 206-80-00