Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Акції Сервіс Нові двигуни та трансмісії для PEUGEOT з вигодою до 70%
 

Нові двигуни та трансмісії для PEUGEOT з вигодою до 70%

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

08.06.2021

Власники PEUGEOT можуть оновити свій автомобіль, при цьому отримавши істотну вигоду — до 70% на оригінальні вузли та агрегати в зборі.

Перелік вузлів і агрегатів, доступних за спеціальними вигідними цінами, включає в себе: бензинові та дизельні двигуни, коробки передач, деталі ходової частини, т.д.

Дана пропозиція діє на постійній основі в усіх дилерських центрах PEUGEOT.

Для Запису на Сервіс:

Новые двигатели и трансмиссии для PEUGEOT с выгодой до 70% | фото 1 СТО Автосервис | Автоцентр на Столичном

Багато автолюбителів за довгі роки настільки звикають до своїх автомобілів, що вважають їх чимось більшим, ніж просто засобом пересування. Однак час і кілометри невблаганні: через багато років і сотні тисяч кілометрів українських доріг, навіть найбільш надійні моделі PEUGEOT можуть зажадати капітальних ремонтів різних великих вузлів і агрегатів. Часом в деяких випадках автомобілісти вдаються до так званого способу «агрегатного ремонту»: змінюють проблемний вузол на аналогічний контрактний.

Але тепер концерн Stellantis може запропонувати унікальний варіант: заміна великих вузлів в зборі на повністю нові, за ціною (а то і дешевше) контрактних! 

На багато оригінальних вузлів і агрегатів ціни знижені більш, ніж в два рази.

Кращим прикладом можуть бути популярні двигуни, які встановлювалися на різні моделі PEUGEOT

  • Бензиновий двигун 1,6 л TU5JP4 — доступний по ціні 68 565 грн, що на 70% вигідніше минулої стандартної ціни; 
  • Турбодизель 2,2 л PUMA 22DT  — доступний за ціною 72 774 грн, що на 68% вигідніше минулого стандартної ціни.

Крім двигунів в зборі, також аналогічні пропозиції діють на інші оригінальні вузли та агрегати. Наприклад, з вигодою від 20 до 70% можна придбати коробки передач (різних типів для різних моделей), а також елементи підвіски автомобіля.

Таким чином, власники PEUGEOT можуть не тільки повернути колишню спритність своїх автомобілів, але також відновити той ретельно вивірений баланс комфорту і керованості, якими так славляться моделі двох відомих французьких Брендів.

Для Запису на Сервіс: