Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Акції Сервіс Онови підвіску і гальмівну сиcтему з вигодою -20%
 

Онови підвіску і гальмівну сиcтему з вигодою -20%

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

02.06.2020

Підготуйте ваш автомобіль до літнього сезону максимально вигідно: спеціальні ціни з вигодою -20% на запчастини підвіски і гальмівної системи, а також роботи по їх заміні. Пропозиція діє в Автоцентр на Столичному в період з 11 травня по 30 червня 2020 року.

Записатися на Сервіс>>

Літня пора - це ідеальний час для нових поїздок, вражень, подорожей: невеликий тур на уїк-енд, або може тривалі поїздки-подорожі до родичів. Але зимові умови експлуатації не пішли на користь вашого автомобіля і навесні він, як ніколи, потребує уважного ставлення. Для когось підготувати автомобіль до літа, це змінити зимові шипи на літні шини і відполірувати кузов. Більш уважні автовласники зроблять крок далі і змінять масло. А найвідповідальнішы влаштують повний технічний огляд. Так, Бренд PEUGEOT пропонує підготувати свій автомобіль з усією ретельністю і максимальною вигодою для вас. В період з 11 травня до 30 червня 2020 року в Автоцентр на Столичному оригінальні запчастини підвіски і гальмівної системи можна придбати за спеціальними цінами - з вигодою -20% від стандартних цін! Роботи по заміні зазначених елементів також будуть виконані з вигодою -20%.

Чому важливі саме ці групи запчастин? Саме вони безпосередньо впливають на комфорт і безпеку під час тривалих літніх подорожей з високою швидкістю. Наприклад, деталі підвіски - різні втулки, пружини і амортизатори, важелі і тяги - забезпечують комфорт і керованість автомобіля. Оригінальні запчастини, з необхідними показниками жорсткості і демпфірування, допоможуть повернути відчуття нового автомобіля. А деталі гальмівної системи - колодки і диски - гарантують ефективність уповільнення і своєчасність зупинки автомобіля в екстреній ситуації.

Бренд PEUGEOT пропонує оригінальні запчастини, які завжди відрізняються гарною якістю і ідеально точними посадочними розмірами, і все це з вигодою -20%. Деталі будуть служити довго, а їх установка виконується максимально точно і правильно, і також з вигодою -20%. Все завдяки тому, що роботи проводяться на авторизованих сервісних станціях, персонал яких постійно проходить тренінги та курси підвищення кваліфікації, знає всі нюанси обслуговування автомобілів.

Записатися на Сервіс>>

Підготуйтеся до приємних подорожей, і підготуйте до цього свій автомобіль - з новою вигідною сервісною програмою від Бренду PEUGEOT!