Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
 

Осінній сервіс Kia

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

22.10.2018

У період з 15 жовтня по 31 грудня 2018 у Автоцентрі на Столичному будуть діяти спеціальні умови в рамках кампанії «Осінній сервіс Kia», яка дозволить підготувати автомобіль до зимової експлуатації зі значною вигодою .

Так, власники корейських автомобілів можуть здійснити комплексну діагностику свого Kia всього за 240 грн. з ПДВ. У перелік послуг з діагностики входять:

• діагностика ходової частини та рульового управління;

• діагностика гальмівної системи;

• діагностика рівня технічних рідин;

• діагностика електронних систем автомобіля;

Здійснити шиномонтаж * і контроль, а також регулювання кутів установки коліс ** можна за ціною від 240 грн з ПДВ.

У разі виявлення, під час проведення вищевказаних робіт, недоліків, несправностей, власник автомобіля Kia може замовити усунення цих недоліків, при цьому вигода на роботи становить до 20%, вигода на запчастини становить до 15% від вартості відповідних робіт і запчастин на момент проведення робіт.

Детальні умови уточнюйте у консультанта по сервісу, або по номеру телефону 044 206 80 00

* Зняття 4-х коліс, демонтаж існуючих покришок, установка нових (інших), балансування коліс, установки коліс на автомобіль. Роботи по шиномонтажу не включають в себе необхідні витратні матеріали та запасні частини, в яких є потреба у використанні під час виконання зазначених робіт (вантажі і т.д.), а також можливі додаткові роботи.

** Контроль і регулювання кутів установки передніх коліс легкових автомобілів. Регулювання кутів установки задніх коліс оплачується додатково (72 грн. З ПДВ), без урахування можливих додаткових робіт, необхідність яких виявляється при проведенні робіт з регулювання. Роботи з регулювання не включають в себе необхідні витратні матеріали та запчастини, в яких є потреба у використанні під час виконання зазначених робіт (регулювальні шайби, болти, гайки і т.д.).