Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Акції Сервіс Акція від УкрАВТО: -20% на послуги і - 20% на запасні частини
 

Акція від УкрАВТО: -20% на послуги і - 20% на запасні частини

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

21.11.2021

Осенний сервис от УкрАвто

У період з 4 жовтня по 12 грудня 2021 в Автоцентрі на Столичному будуть діяти спеціальні умови в рамках кампанії від УкрАВТО, яка дозволить підготувати автомобіль до зимової експлуатації зі значною вигодою.

Сезонні і додаткові види робіт зі знижкою 20% на послуги і до 20% на запасні частини, від звичайної ціни.


Акція поширюється на послуги:

  • шино-монтаж - від 500 грн. з ПДВ (в залежності від діаметра коліс)
  • контроль і регулювання кутів установки коліс - від 500 грн. з ПДВ
  • комплексна діагностика від 250 грн. з ПДВ.

Записатися на автосервіс по акції:

СТО Автоцентр на Столичном

Автосервіс: м.Київ, Столичне шосе 90

Сервісний центр «Автоцентр на Столичному» - один з кращих мультибрендових СТО України, пропонує автовласникам отримати ряд необхідних послуг з підготовки авто до зимового сезону за вигідними цінами. Акція поширюється на всі бренди легкових автомобілів.

* Зняття 4-х коліс, демонтаж існуючих покришок, установка нових (інших), балансування коліс, установки коліс на автомобіль. Роботи по шиномонтажу не включають в себе необхідні витратні матеріали та запасні частини, в яких є потреба у використанні під час виконання зазначених робіт (вантажі і т.д.), а також можливі додаткові роботи.

** Контроль і регулювання кутів установки передніх коліс легкових автомобілів. Регулювання кутів установки задніх коліс оплачується додатково без урахування можливих додаткових робіт, необхідність яких виявляється при проведенні робіт з регулювання. Роботи з регулювання не включають в себе необхідні витратні матеріали та запчастини, в яких є потреба у використанні під час виконання зазначених робіт (регулювальні шайби, болти, гайки і т.д.).

*** Комплексна діагностика: діагностики ходової частини, трансмісії, органів управління, візуальний огляд ДВС, його систем та обладнання, зовнішнє освітлення та сигнальні пристрої.

Детальні умови уточнюйте у консультантів по сервісу або по телефону (067) 406 80 00

Осенний сервис от УкрАвто

* Акція діє з 04.10.2021р. по 12.12.2021р. включно.