Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Акції Сервіс Поспішайте стати учасником програми «Зимовий сервіс»!
 

Поспішайте стати учасником програми «Зимовий сервіс»!

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

19.01.2017

На даний момент «Автоцентр на Столичному» пропонує знижки на запчастини і послуги, акція поширюється на не гарантійний моделі Chery, Kia, Chevrolet, ВАЗ, ЗАЗ і ТАТА. За умовами програми «Зимовий сервіс», з 1 січня до 28 лютого 2017 року водії автомобілів перерахованих марок зможуть отримати необхідні деталі з вигодою від 8,5 до 20% (в залежності від бренду і найменування запчастини). Крім цього компанія надає 10% знижку на поточний ремонт і технічне обслуговування.

Примітка: спеціальна пропозиція не поширюється на лакофарбові роботи, автомийку, рихтування та монтаж додаткових систем. Також учасники CarMan @ CarWoman і інших програм лояльності не зможуть скористатися знижками по акції «Зимовий сервіс».

Бренд

Вид запчастин

% знижки

ВАЗ

Запчастини

20

Total

Олива

16

Mobil

Олива

12

ЗАЗ

З/ч до автомобілів «ЗАЗ» та  глушники Босал

8,5

CHERY

Запасні частини

15,56

Розпродаж

7

KIA

фільтра, колодки, свічки, шківи, втулки стабілізатори, сайлентблоки, стойки стабілізаторів, щітки склоочисника + омивач, ГРМ

8,5

зч російського виробництва (аксесуари, внутрішня оббивка, фільтра салону)

12

Вся інша номенклатура КІА, крім вищенаведеної

18,5

ТАТА

ТАТА, I-VAN

8,5

CHEVROLET

Запасні частини

17.4

Розпродаж

3

* Розмір знижки в процентному еквіваленті може змінюватися без попереднього сповіщення клієнтів.

Спеціальна ціна діє тільки в тому випадку, якщо вік автомобіля перевищує два роки і має пробіг понад 100 тисяч кілометрів (для ВАЗ - понад 50 тисяч).

Знижка на послуги надається за умови, що в процесі виконання робіт будуть використовуватися запчастини, зазначені в наряд-замовленні.

Дізнатися детальну інформацію про умови програми лояльності Ви можете безпосередньо в офісі «Автоцентру на Столичному» або по телефону (044) 492 69 63.