Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Акції Сервіс Сервісна акція для PEUGEOT: заміна мастила на авторизованій сервісній станції – від 1000 грн.
 

Сервісна акція для PEUGEOT: заміна мастила на авторизованій сервісній станції – від 1000 грн.

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

17.09.2019

«Пежо Сітроен Україна» знову пропонує популярну сервісну кампанію: заміна моторного мастила за фіксованою ціною! Дана кампанія діє для автомобілів PEUGEOT віком понад 3-х років, які вже вийшли з гарантійного періоду. Для заміни моторного мастила використовуються матеріали EUROREPAR: це мастила і запчастини, які мають схвалення і сертифікати Групи PSA, ідеально походять за експлуатаційними властивостями та відповідають всім фірмовим вимогам. Фіксована ціна операції по заміні мастила включає в себе: обране моторне мастило і масляний фільтр, а також оплату роботи сервісу. Сервісна кампанія стартує 16 вересня і триватиме до 13 жовтня 2019 року.

Представництво групи PSA в Україні, компанія «Пежо Сітроен Україна», ось вже десять років працює в нашій країні, привносячи в життя українців не тільки європейські автомобілі, а й європейську автомобільну культуру. Одним з найважливіший складових поняття «автомобільна культура» є постійна турбота про клієнта, навіть після закінчення гарантії на його автомобіль. Для компанії вже стало традицією пропонувати різні сервісні кампанії, які дозволяють підтримувати автомобіль в хорошому стані.

І тут найважливішу роль відіграє операція по заміні моторного мастила. Оскільки саме від цієї, здавалося б, простої операції багато в чому залежить довговічність мотора: якісне свіже моторне мастило краще захищає деталі двигуна від зносу, вимиває шлакові відкладення і різні забруднення, сприяє охолодженню його деталей. Тому періодична заміна моторного мастила – це прямий шлях до подовження життя двигуна.

З огляду на вище сказане, «Пежо Сітроен Україна» пропонує максимально зручну і зрозумілу сервісну кампанію: заміна моторного мастила за фіксованою ціною для автомобілів від 3-х років і вище. Один платіж, який відразу включає в себе все необхідне: моторне мастило, масляний фільтр, сервісні операції. Ціна операції не залежить від марки і моделі автомобіля, від міста або дилера, а залежить тільки від обсягу двигуна і типу використовуваного мастила.

Для операцій із заміни мастила встановлено такі фіксовані ціни:

Двигуни з робочим об'ємом 1,4-1,6 л, мастило 5W30 - 1250 грн.
Двигуни з робочим об'ємом 2,0-2,7 л, мастило 5W30 - 1450 грн.
Двигуни з робочим об'ємом 1,2-1,6 л, мастило 0W30 - 1250 грн.
Двигуни з робочим об'ємом 2,0-2,2 л, мастило 0W30 - 1550 грн.
Двигуни з робочим об'ємом 1,0-1,4 л, мастило 5W40 - 1000 грн.
Двигуни з робочим об'ємом 1,6-2,4 л, мастило 5W40 - 1200 грн.

В рамках сервісної кампанії використовуються матеріали EUROREPAR. Товари EUROREPAR були розроблені спеціально як для автомобілів PEUGEOT, так і багатьох інших марок, пройшли ретельний відбір і контроль якості. У гамі EUROREPAR присутні найбільш затребувані позиції для обслуговування і ремонту автомобіля: мастильні матеріали, різноманітні фільтри, гальмівні колодки, деталі ходової частини і рульового управління. Товари EUROREPAR мають сертифікати і схвалення фахівців Групи PSA, відповідають всім вимогам, ідеально підходять за експлуатаційними якостями і посадковим (настановних) розмірами.

Сервісна кампанія «Заміна мастила за фіксованою ціною» з використанням продуктів EUROREPAR діє на автомобілі у віці «3+ років», які вже вийшли з гарантійного терміну експлуатації. Для власників автомобілів, яким не підходять умови даної сервісної кампанії, є інші вигідні пропозиції. Перш за все, мова йде про сервісну програму «ТО за фіксованою ціною»: вартість технічного обслуговування не залежить від дилера в рамках одного географічного регіону, а залежить тільки від обсягу виконуваних операцій.