Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Акції Сервіс Знижки на запасні частини і витратні матеріали KIA
 

Знижки на запасні частини і витратні матеріали KIA

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

08.05.2021

З 01 травня по 30 червня 2021 року в офіційній дилерській мережі ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» (входить до групи Корпорації «УкрАВТО»), в рамках спеціальної сервісної пропозиції, для власників автомобілів KIA діятимуть спеціальні умови придбання оригінальних запасних частин.

Офіційний дистриб'ютор KIA в Україні, компанія «ФАЛЬКОН-АВТО», запрошує власників автомобілів корейського бренду відвідати найближчий офіційний сервіс KIA і підготувати свої автомобілі до літньої експлуатації з вигодою* на окремі позиції запчастин і витратних матеріалів, що сягає 8%.

Пропозиція діє в період з 01.05.2021 року по 30.06.2021 року.

Для Запису на Сервіс:

Спеціальна сервісна пропозиція поширюється на більш ніж 1500 позицій, серед яких: витратні матеріали (фільтри, гальмівні колодки, диски та корзини зчеплення, свічки запалювання та розжарювання тощо), амортизатори, стійки стабілізаторів, акумулятори, автолампи, щітки склоочисників, рідина для омивача скла тощо.

Докладні умови, наявність запчастин і витратних матеріалів за спеціальними цінами, а також їх сумісність з конкретною моделлю автомобіля KІА, уточнюйте у консультанта з сервісу найближчого офіційного дилера KІА в Україні.

Для Запису на Сервіс:

* Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами на запчастини та витратні матеріали, що діяли до 01 травня 2021 року. Спеціальні умови придбання розповсюджуються на обмежений склад запасних частин та витратних матеріалів. Спеціальна пропозиція діє в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» з 01.05.2021 року по 30.06.2021 року. Офіційні дилери KIA в Україні самостійно визначають кінцеву ціну на запасні частини та витратні матеріали в рамках даної спеціальної сервісної пропозиції на дату їх продажу. ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» залишає за собою право змінювати умови спеціальної сервісної пропозиції.