Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Акції Сервіс Спеціальні ціни на оригінальні запчастини KIA
 

Спеціальні ціни на оригінальні запчастини KIA

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

07.12.2016

До 31 грудня поточного року компанія «Автоцентр на Столичному» пропонує придбати більш ніж 1300 видів запчастин для автомобілів KIA за зниженими цінами. Це відмінний шанс для водіїв корейських авто отримати оригінальні деталі, забезпечивши при цьому довговічну експлуатацію автомобіля і безпечне управління на будь-якому дорожньому покритті. При покупці запчастин і аксесуарів клієнту видається гарантійний талон, тому Ви зможете звернутися за безкоштовною допомогою протягом усього експлуатаційного терміну.

За оцінкою експертів Kia, водії зможуть заощадити до 16% * на покупку продукції. За заниженою ціною відпускаються такі компоненти як колодки, ремені для різних вузлів, гальмівні колодки і диски, свічки, і інші деталі.

Крім цього знижки діють на килимки, поперечки для кріплення багажу на даху, накладки на двері та бічні дзеркала, а також на багато інших аксесуарів, призначені для підвищення комфорту, безпеки і привабливості авто.

Оригінальні деталі - гарантія якості

«Автоцентр на Столичному» рекомендує скористатися наданою можливістю, адже всі запчастини і аксесуари є оригінальними, що підтверджується сертифікатами. Дана продукція виготовляється згідно з міжнародними вимогами безпеки і індивідуальним стандартам корейського бренду. При цьому деталі тестуються в спеціальній лабораторії і тільки в разі успішних випробувань допускаються до продажу.

Сьогодні в цілях економії багато водіїв купують неоригінальну продукцію сумнівної якості з підробленими сертифікатами. Представники корпорації KIA Motors відзначають, що такі запчастини виготовляються з низькоякісних матеріалів, тому можуть підвести в будь-який момент. До того ж безкоштовне сервісне обслуговування не поширюється на автомобілі з «фейковими» деталями.

Щоб довідатися про ціни і замовити деталі, зв'яжіться з менеджером компанії «Автоцентр на Столичному».

* Ціни на окремі оригінальні запасні частини для автомобілів Kia знижені в порівнянні з цінами, які діяли до початку акції. Максимальне зниження ціни на окремі запасні частини сягає 16%. Акція діє в Філії "Автоцентр на Столичному" АТ "Українська Автомобільна Корпорація" до 31.12.16. та має право самостійно визначати кінцеву ціну акційного товару на дату його продажу. Філія "Автоцентр на Столичному" АТ "Українська Автомобільна Корпорація" залишає за собою право змінювати умови акції.