Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Акції Сервіс Спеціальні умови по заміні оливи на сервісі: вигідна ціна і гарантія якості
 

Спеціальні умови по заміні оливи на сервісі: вигідна ціна і гарантія якості

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

17.09.2020

Представництво Групи PSA в Україні оголошує про старт сервісної кампанії для власників автомобілів PEUGEOT, OPEL: заміна оливи за вигідною ціною для автомобілів у віці «3+ років». Пропозиція діє в період з 14 вересня до 14 жовтня 2020 року і проводиться з використанням продуктів EUROREPAR.

Недарма кажуть: «двигун - це серце автомобіля». Мабуть, кожен автолюбитель бажає, щоб мотор його автомобіля працював без проблем довгі роки. Для цього потрібно лише мінімальний догляд і увагу до двигуна - і першим пунктом у списку завжди значиться своєчасна заміна моторної оливи, а також фільтра. Адже саме система змащення забезпечує надійний захист деталей від зносу, а також сприяє охолодженню і внутрішній чистоті різних компонентів двигуна.

Представництво Групи PSA в Україні пропонує сервісну програму по заміні оливи, яка діє для автомобілів PEUGEOT, OPEL віком три роки і більше. Для процедури заміни оливи використовуються продукти EUROREPAR, які були спеціально розроблені під контролем фахівців Групи PSA. Як і оригінальні запчастини, товари EUROREPAR проходять строгий контроль якості і відповідають фірмовим високим вимогам, які пред’являються Групою PSA до виробників комплектуючих і запасних частин. Також важливо відзначити, що процедура заміни оливи і фільтра проводиться на авторизованому сервісі відповідного Бренда, що означає дотримання максимально високої якості робіт: досвідчені майстри добре знають всі нюанси обслуговування автомобілів, у наявності обов'язково є всі необхідні інструменти, роботи виконуються за чітко визначеною процедурою.

Таким чином, клієнт отримує максимальну якість обслуговування і максимально вигідну ціну: адже фіксований прайс вже включає в себе оливу, фільтр, оплату робіт на сервісі. Вартість операції по заміні оливи строго регламентована (у залежності від класу оливи, об'єму двигуна) і становить:

Вартість операції по заміні оливи 5W40:

  • при об'ємі двигуна від 1,0л до 1,8л: 1 050 грн.
  • при об'ємі двигуна від 1,9л до 3,0л: 1 250 грн.

Вартість операції по заміні оливи 5W30:

  • при об'ємі двигуна від 1,0л до 1,8л: 1 250 грн.
  • при об'ємі двигуна від 1,9л до 3,0л: 1 450 грн.

Вартість операції по заміні оливи 0W30:

  • при об'ємі двигуна від 1,0л до 1,8л: 1 350 грн.
  • при об'ємі двигуна від 1,9л до 3,0л: 1 550 грн.
  • Для тих власників автомобілів, які не підходять під умови даної сервісної кампанії, діє зручна програма «ТО за фіксованою ціною»: фіксована ціна за стандартні операції техобслуговування автомобіля незалежно від обраного дилера в рамках одного регіону. Детальна інформація про нову сервісну кампанію, можливість уточнити графік і записатися на сервіс - у офіційних дилерів PEUGEOT, OPEL.