Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Акції Сервіс В «Автоцентрі на Столичному» стартували акційні умови на заправку кондиціонерів
 

В «Автоцентрі на Столичному» стартували акційні умови на заправку кондиціонерів

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

28.07.2016

З 24 липня до 31 серпня в сервісному центрі «Автоцентру на Столичному» Ви можете провести діагностику і оновити систему кондиціонування за вигідними умовами. В сезон, коли якість функціонування кондиціонера грає найголовнішу роль в комфорті водія і пасажирів, нерідко трапляються неполадки в системі, і в салоні з'являється неприємний запах. Акція «Чистий подих» спрямована саме на те, щоб оперативно усунути всі неполадки і забезпечити максимальне задоволення від водіння навіть в спекотну погоду і тривалі відстані.

Приїжджаючи в «Автоцентр на Столичному», Ви можете вибрати будь-який з пропонованих пакетів за новою, акційною вартістю.

Наприклад, антибактеріальна обробка системи кондиціонування з урахуванням вартості всіх матеріалів обійдеться в 360 грн* з ПДВ. Якщо клімат-контроль Вашого автомобіля потребує діагностику, то наші фахівці перевірять систему кондиціонування і заправлять її всього за 300 грн* з ПДВ без урахування вартості витратних матеріалів. Наш сервісний центр має в своєму розпорядженні новітнє обладнання, яке забезпечить всередині салону безпечний і комфортний для водія і його пасажирів мікроклімат в будь-яку пору року.

Щоб записатися на оновлення системи кондиціонування, Ви можете оформити заявку у нас на сайті або зателефонувати за номером (044) 206 80 00.

* Знижки у рамках даної акції та знижки, які надаються по іншим акціям і програмі лояльності, а також за діючими договорами - не сумуються. В тому числі знижки на матеріали за системою лояльності «CarMan@CarWoman».