Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
 

Весняний Сервіс від УкрАвто

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

24.03.2019

Кожний день ми все більш помічаємо, що на вулиці стає по-справжньому тепло, світловий день збільшується й вже зовсім скоро середньодобова температура перевищить +7℃. Цей показник для власників автомобілів є своєрідним сигналом, що вже незабаром варто очікувати подальшого потепління й тому слід підготувати автомобіль до умов експлуатації у теплу пору року.

 За традицією, весною автовласники замінюють зимову гуму на літню. Але заміна гуми за сезоном є лише необхідним мінімумом, який має виконати кожний водій.  Адже зимова боротьба комунальників зі снігом за допомогою хімічних реагентів та постійна боротьба дорожніх служб з руйнуванням дорожнього покриття є справжнім випробуванням для всіх систем та елементів конструкції автомобіля.

Тому, аби впевнено почувати себе на дорозі й не зважати на сюрпризи, які може залишити по собі зима, усі системи автомобіля потребують уваги. Саме для того, щоб зробити експлуатацію автомобіля безпечною, а його підготовку до теплої пори року по-справжньому доступною, Автоцентр на Столичному пропонує спеціальні умови.

Так, згідно з умовами акційної пропозиції, протягом двох місяців буде діяти особливий прайс на наступні послуги та роботи:

шиномонтаж - від 282 грн. з ПДВ (в залежності від діаметра коліс);
контроль і регулювання кутів установки коліс - від 282 грн. з ПДВ;
комплексна діагностика за 282 грн. з ПДВ.

Досвідчені водії знають, що цей список містить лише найнеобхідніше, тому, за можливості, його можна й потрібно розширювати в залежності від віку та стану автомобіля. Тому автовласники можуть замовити додаткові роботи щодо технічного обслуговування чи ремонту зі знижкою на послуги 15% та запасні частини до 20% (в залежності від бренду автомобілю) за умови, якщо така необхідність буде виявлена у процесі виконання діагностичних робіт зі спеціальною акційною ціною.

Серед очевидних плюсів офіційного сервісу від Автоцентру на Столичному, окрім цінової переваги, є постійне вдосконалення рівня якості обслуговування, висококваліфікований персонал, гарантія на виконані роботи та надані послуги й сучасне обладнання, яке не зустрінеш в «гаражних сервісах».

Щоб отримати додаткову інформацію про сезонну сервісну акцію, яка діє в Автоцентрі на Столичному, достатньо звернутися по номеру телефону:

044 206 80 00.

 Ми чекаємо на Вас за адресою: м. Київ, Столичне шосе, 90.