Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Акції Сервіс Весняний сервіс в "Автоцентрі на Столичному"
 

Весняний сервіс в "Автоцентрі на Столичному"

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

25.03.2016

Починаючи з 25 березня, власники автомобілів зможуть підготуватися до літнього сезону з вигодою. Сервіс «Автоцентру на Столичному» пропонує цілий спектр актуальних для сезону послуг від 150 грн.

Протягом двох місяців будуть діяти такі ціни:

  • регулювання кутів установки коліс - від 150 грн .;
  • послуги шиномонтажу - від 150 грн. за 4 колеса в залежності від радіуса;
  • комплексна діагностика від 150 грн;
  • перевірка та заправка системи кондиціонування повітря - від 250 грн.
  • ремонт несправностей зі знижкою 20%.

Дані умови акції відрізняються тим, що послуга «Весняний сервіс» діє для будь-якої марки авто і будь-якого року випуску. Навіть якщо автомобіліст жодного разу не ремонтував своє авто на сервісі «Автоцентру», він зможе скористатися акцією.

На виявлені в процесі діагностики неполадки в автомобілях брендів, не представлених в мережі УкрАВТО, діють дисконтні умови в розмірі 15% на усунення несправностей і до 10% на запасні частини. При цьому, всі роботи виконуються висококваліфікованим персоналом, який володіє навичками ремонту автомобілів різних брендів, а наявність технологічних карт і сучасного обладнання дозволяє виконати всі операції якісно.

Сервісний центр «Автоцентру на Столичному» запрошує всіх автомобілістів переконатися особисто в високій якості послуг, що надаються і ремонтних робіт, а гарантія на роботи і спеціальні цінові умови будуть додатковим аргументом у виборі партнера для сервісу автомобіля.

Акція триватиме до 15 травня 2016 року.