Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Акції Сервіс Вигода 70% для власників автомобілів PEUGEOT і CITROЁN -приваблива ціна на мотори, АКПП і деталі підвіски
 

Вигода 70% для власників автомобілів PEUGEOT і CITROЁN -приваблива ціна на мотори, АКПП і деталі підвіски

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

07.10.2021

  • Власники PEUGEOT і CITROЁN можуть подарувати «другу молодість» своїм автомобілям, купуючи великі вузли і агрегати в зборі за спеціальними цінами - з вигодою до -70% від стандартних цін.
  • Пропозиція діє на постійній основі.

Часто автомобіль стає чимось більшим, ніж просто засобом пересування: другою домівкою для водія і сім'ї, напарником по бізнесу, порталом в світ нескінченних подорожей. І турботливий автолюбитель завжди думає про те, як продовжити життя своєму вірному «залізному коню». Але ж є варіант навіть краще - не просто продовжити життя, а подарувати другу молодість!

Звертайтеся на сервіс PEUGEOT або сервіс CITROЁN в звлежності від марки вашої авто і скористайтеся акційною пропозицією або відразу зверніться за телефоном: (067) 406 80 00  

Як це зробити? Повною заміною вузлів та агрегатів в зборі. Тим більше, що сьогодні власники автомобілів PEUGEOT і CITROЁN можуть придбати двигуни, АКПП, деталі підвіски за спеціальними цінами з вигодою до -70% відносно стандартних цін.

Деталі авто

Так, популярний бензиновий мотор 1,6 л TU5JP4 запропонований за ціною 61 242 грн, а турбодизель 2,2 л PUMA 22DT продається за ціною 70 655 грн. У підсумку, покупка нового вузла «в зборі» за ціною порівнянна з капітальним ремонтом, але при цьому без ризику отримати погано відремонтований двигун. Адже під капотом у автомобіля виявиться «нове серце» - повністю новий мотор з повною відповідністю заводським параметрам і максимально-якісним виготовленням. Крім двигунів також в даній програмі представлені КПП різного типу і великі деталі ходової частини.

Коробка передач

Словом: великі деталі, які ви можете купити за маленькі гроші! І не забувайте, що вигода цієї пропозиції до 70%!

Уже зацікавлені в пропозиції і поспішаєте придбати? Тоді звертайтеся в Сервісний центр "Автоцентр на Столичному", вибирайте потрібні вузли і агрегати в зборі - даруєте своєму автомобілю «другу молодість»!