Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Акції та новини
Електрифікація: повний вперед! Завдяки лінійці 100% електричних фургонів компанія PEUGEOT твердо націлена стати лідером ринку.
 
Електрифікація: повний вперед! Завдяки лінійці 100% електричних фургонів компанія PEUGEOT твердо націлена стати лідером ринку.

Електрична революція у сегменті легких комерційних автомобілів розпочалася: відтепер бренд PEUGEOT пропонує повноцінну лінійку електричних фургонів.

Stellantis Україна номінує одразу 8 новинок на титул Авто Лідер 2022
   
Stellantis Україна номінує одразу 8 новинок на титул Авто Лідер 2022

Бренди PEUGEOT, OPEL беруть участь у національній автомобільній премії Авто Лідер.

 

Акумулятори

Правильна експлуатація та якість акумуляторної батареї безпосередньо впливають на її довговічність і безперебійну роботу. За даними компонентом автомобіля необхідний грамотний догляд, зокрема — регулярне обслуговування професіоналами.

Обслуговування акумулятора в «Автосервісі на Столичному»

Записатися на СТО

 
 

Автомобільний акумулятор вимагає регулярного і ретельного огляду. Якщо при зовнішньому огляді на АКБ авто виявлені тріщини, необхідно терміново ремонтувати батарею. При цьому з акумулятора видаляються всі ознаки забруднення, очищаються вентиляційні отвори в пробках і кришках. Крім цього, фахівці перевіряють щільність з'єднання виводів АКБ з наконечниками проводів стартера. У разі виявлення нальоту, наконечники очищають і змазують.

При комплексній перевірці автомобіля на СТО перевіряється ступінь заряду батареї. Це важливий параметр, який впливає на працездатність транспортного засобу. Обслуговування АКБ в автомобілі включає відновлення потенціалу. Здійснюється зарядження двома способами — виймаючи акумулятор з авто або не виймаючи. У першому випадку процес зарядження відбувається автоматично, а в другому — з під'єднанням до зарядного пристрою. Процедура триває в середньому 8-10 годин, але в деяких випадках зарядження займає до 12 годин. Фінальним штрихом автомобільного обслуговування батареї є промивка і сушка.

Комплексні заходи необхідно довіряти фахівцям, щоб не погіршити ситуацію. Професіонали обслуговують авто в найкоротші терміни, з гарантією результату.

Переваги акумуляторного обслуговування в київському СТО на Столичному шосе

За довгі роки роботи автоцентру фахівці обзавелися великим досвідом і багажем знань. За плечима майстрів тисячі наданих послуг, результатом яких клієнти залишилися задоволені.

Менеджери виявляють уважність до всіх, хто звертається за допомогою до автосервісу. Кожен клієнт отримує поетапну підтримку і детальні консультації.

Основні переваги обслуговування автомобіля на СТО:

  • Доступна ціна для кожного клієнта.
  • Наявність спеціального інноваційного обладнання.
  • Власний склад фірмових запасних частин.
  • Оперативне виконання роботи.
  • Можливість оформити замовлення за допомогою онлайн-форми на офіційному сайті.
  • Відстеження статусу виконання послуги в «Особистому кабінеті» на порталі.