Автоцентр на Столичном (044) 206 80 00
Меню
Акції та новини
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage
 
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage

Автомобільна компанія Kia представила зображення нового кросовера Sportage, який отримав абсолютно новий дизайн інтер'єру та екстер'єру. Європейська версія моделі буде представлена ​​у вересні поточного року, вперше за 28 років.

Графік роботи Сервісу у червні!
             
Графік роботи Сервісу у червні!

Бажаємо веселих Свят! Записатися на Сервіс можливо у стандартному режимі.

 

Акумулятори

Правильна експлуатація та якість акумуляторної батареї безпосередньо впливають на її довговічність і безперебійну роботу. За даними компонентом автомобіля необхідний грамотний догляд, зокрема — регулярне обслуговування професіоналами.

Обслуговування акумулятора в «Автосервісі на Столичному»

Записатися на СТО

 
 

Автомобільний акумулятор вимагає регулярного і ретельного огляду. Якщо при зовнішньому огляді на АКБ авто виявлені тріщини, необхідно терміново ремонтувати батарею. При цьому з акумулятора видаляються всі ознаки забруднення, очищаються вентиляційні отвори в пробках і кришках. Крім цього, фахівці перевіряють щільність з'єднання виводів АКБ з наконечниками проводів стартера. У разі виявлення нальоту, наконечники очищають і змазують.

При комплексній перевірці автомобіля на СТО перевіряється ступінь заряду батареї. Це важливий параметр, який впливає на працездатність транспортного засобу. Обслуговування АКБ в автомобілі включає відновлення потенціалу. Здійснюється зарядження двома способами — виймаючи акумулятор з авто або не виймаючи. У першому випадку процес зарядження відбувається автоматично, а в другому — з під'єднанням до зарядного пристрою. Процедура триває в середньому 8-10 годин, але в деяких випадках зарядження займає до 12 годин. Фінальним штрихом автомобільного обслуговування батареї є промивка і сушка.

Комплексні заходи необхідно довіряти фахівцям, щоб не погіршити ситуацію. Професіонали обслуговують авто в найкоротші терміни, з гарантією результату.

Переваги акумуляторного обслуговування в київському СТО на Столичному шосе

За довгі роки роботи автоцентру фахівці обзавелися великим досвідом і багажем знань. За плечима майстрів тисячі наданих послуг, результатом яких клієнти залишилися задоволені.

Менеджери виявляють уважність до всіх, хто звертається за допомогою до автосервісу. Кожен клієнт отримує поетапну підтримку і детальні консультації.

Основні переваги обслуговування автомобіля на СТО:

  • Доступна ціна для кожного клієнта.
  • Наявність спеціального інноваційного обладнання.
  • Власний склад фірмових запасних частин.
  • Оперативне виконання роботи.
  • Можливість оформити замовлення за допомогою онлайн-форми на офіційному сайті.
  • Відстеження статусу виконання послуги в «Особистому кабінеті» на порталі.