Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Акції та новини
Електричний мінівен PEUGEOT e-RIFTER в Україні – вже скоро!
 
Електричний мінівен PEUGEOT e-RIFTER в Україні – вже скоро!

Бренд PEUGEOT націлений на подальшу електрифікацію власного модельного ряду. Наступним кроком PEUGEOT на шляху до електричної мобільності є мінівен e-RIFTER

Opel Mokka-E на тест-драйві!
 
Opel Mokka-E на тест-драйві!

В наявності. Доступний на тест-драйві в Автоцентр на Столичному: (067) 406-8000

 

Діагностика автомобіля

«Автосервіс на Столичному» — авторизований центр, що спеціалізується не тільки на продажу машин, а й на виконанні технічного обслуговування. Одна з послуг, яку надають фахівці київського СТО — професійна діагностика автомобіля.

Запис на діагностику авто:

Автосервіс: м.Київ, Столичне шосе 90 
працємо з 8:30 до 21:00

Діагностика в «Автоцентрі на Столичному»

Записатися на СТО

 
 

Автодіагностика має великий попит серед власників авто, адже вас виникає багато проблем, які потребують огляду. Перед тим, як відправляти машину на ремонт, необхідно перевірити її окремі компоненти. Для виконання діагностики автомобілів на СТО експлуатують найбільш сучасне інноваційне обладнання.

Майстри виконують перевірку таких складових легкових авто:

  • ходова частина;
  • гальмівна система;
  • бензиновий двигун;
  • коробка передач будь-якого типу;
  • інжектори на стендах;
  • паливна система;
  •  системи кондиціонування;
  • електронні системи;
  • проточування гальмівних дисків і ін.

Спеціальний діагностичний інструмент спільно з передовими технологіями дозволяє фахівцям оперативно визначити причину неполадки, після чого усунути її.

Чому варто замовити діагностику в «Автосервісі на Столичному»?

Автоцентр пропонує своїм клієнтам вигідні пропозиції, від яких важко відмовитися. Перш за все, вартість виконання послуги є доступним для будь-якого користувача. За невелику ціну ви отримуєте професійну діагностику на фірмовому обладнанні, яка оперативно виявить причину неполадки.

В автоцентрі кожного клієнта забезпечують покроковою підтримкою менеджера - від замовлення послуги до її повного здійснення. При цьому замовити перевірку машини ви можете за номером телефону, вказаним на офіційному сайті, або заповнивши онлайн-форму. «Особистий кабінет» на порталі автоцентру дозволить вам не лише контактувати зі співробітниками, але і відстежувати статус виконання послуги.

Якщо протягом діагностики виявиться, що вашому автомобілю необхідно замінити деякі деталі, фахівці негайно виконають цю послугу. Компоненти, які є на головному складі, будуть встановлені протягом дня. У разі, якщо деталей на складі немає, співробітники автосервісу замовлять їх з Кореї (або Німеччині). Доставка запчастин і аксесуарів займе від 10 днів.

Виконання ремонту ви також можете замовити в «Автоцентрі столичному». Ремонтні роботи здійснюються досить швидко і якісно сертифікованими співробітниками. Деталі оформлення діагностики ви можете дізнатися у консультанта, який супроводжуватиме вас протягом всієї операції.