Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Автоцентр на Столичному та УкрАвто не проводять розіграшів автомобілів!
 

Автоцентр на Столичному та УкрАвто не проводять розіграшів автомобілів!

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

20.11.2018

До уваги клієнтів Автоцентру на Столичному!

Будьте обережні! Ми не проводимо розіграші автомобілів!

В інтернеті час від часу стала поширюватися свідомо неправдива інформація про розіграші автомобілів та інших призів від Української Автомобільної Корпорації та Автоцентру на Столичному. При цьому, клієнтам приходить смс-повідомлення про виграші призів - починаючи автомобілями, закінчуючи побутовою технікою.

У деяких смс-повідомленнях фігурує ТОВ "Авто-Транс", яка використовує реквізити та ім'я "Автоцентру на Столичному". Відповідально заявляємо, що Українська Автомобільна Корпорація та дилерський центр "Автоцентр на Столичному", не проводить розіграшів автомобілів, і не має жодного відношення до компанії ТОВ "Авто-Транс". Сайт http://megatrans.info/, www.pay-first.com, www.kia-autocentr.com і смс -повідомлення про виграш автомобілів з посиланням на дилерський центр "Автоцентр на Столичному" є шахрайськими і вводять клієнтів в оману. Офіційна інформація про акції від Української Автомобільної Корпорації  знаходиться лише на сайті: www.ukravto.ua в розділах «акції» і «новини», від "Автоцентру на Столичному" в розділі "Новини та Акції"

Також вважаємо за необхідне звернути Вашу увагу на те, що якщо в подібних повідомленнях міститься інформація, що закликає відправити повідомлення або передзвонити, щоб уточнити деталі, ми не рекомендуємо цього робити, так як в цьому випадку є ризик списання значних коштів з рахунку Вашого мобільного номера.