Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Бренд JEEP стає частиною концерну Stellantis Україна
 

Бренд JEEP стає частиною концерну Stellantis Україна

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

22.10.2021

19-го жовтня 2021 року Група Stellantis провела прес-конференцію, представники компанії поділилися результатами роботи і розповіли про плани на найближче півріччя. Але головною новиною цього дня є те, що з другого кварталу 2022 року Група Stellantis Україна стає офіційним представником Бренду JEEP!

Jeep Wrangler

Бренд JEEP приєднався до Групи Stellantis Україна.

Осінь 2021 року прогриміла найяскравішою і несподіваною новиною - Бренд JEEP приєднався до Групи Stellantis Україна. Ця подія відкриває нову сторінку історії Бренду в Україні - сторінку нових результатів і перемог в складі автомобільного сузір'я Stellantis Україна.

Історія Бренду JEEP починається на початку 1940-х років, коли стало очевидно, що Сполучені Штати будуть брати участь у Другій світовій війні. Військові сили запропонували 135 автомобілебудівних компаній розробити прототип повнопривідної розвідувальної машини. Умови були поставлені жорсткі: автомобіль повинен бути розроблений протягом 49 днів. Спочатку тільки компанії Willys-Overland і American Bantam Car Manufacturing Company відгукнулися на запрошення. Через деякий час до них приєдналася компанія Ford Motor Company. Після чого почалося суперництво цих трьох компаній за вигідне державне замовлення. Автомобіль, який в підсумку відповідав всім вимогам замовника вдалося розробити американській фірмі Willys. Створений автомобіль отримав найменування «JEEP» (фонетична передача англійського скорочення GP - jeep, що значить general purpose - загального призначення).

Джип Вранглер

Так почалася історія знаменитого всюдихода який ми знаємо зараз. А вже на початку 2021 року почався новий сучасний розділ - відбулося злиття 2 успішних автомобільних концернів Peugeot SA ( «Groupe PSA») і Fiat Chrysler Automobiles NV ( «FCA») (NYSE: FCAU / MTA: FCA), що ознаменувало народження нової зірки під назвою Stellantis. Так, нова компанія зібрала разом 14 автомобільних Брендів, серед яких і Бренд JEEP, що дозволяє поборотися за світову першість на автомобільному ринку. У свою чергу в Україні офіційне представництво Групи Stellantis представляло Бренда ex-Groupe PSA. До сьогоднішнього дня. З другого кварталу 2022 року Бренд JEEP приєднається до сім'ї Stellantis Україна.

Для Бренду JEЕP починається нова ера в Україні в складі концерну Stellantis.

Уже зараз відомо, що активний етап роботи з Брендом JEEP почнеться з другого кварталу 2022 року. На даний момент ми маємо 4 основоположних напрямки роботи з Брендом і його подальшим розвитком на ринку України. В першу чергу це розвиток дилерської мережі і супутніх послуг Бренду. Зручне географічне розташування, світлі і сучасні салони, якісні доступні послуги - це саме те, що формує лояльність Бренду і бажання приєднатися до цього ком'юніті. Надання комфорту клієнта починається ще на етапі вибору автомобіля, і розвинена дилерська мережа це основа всього.

Наступним етапом роботи з Брендом JEEP є перезапуск 4х нових моделей. Потужні, швидкі, високотехнологічні автомобілі, які поєднують в собі легендарні позашляхові можливості Бренду JEEP. М'язистий дизайн, рубані форми, решітка радіатора, що запам'ятовується. Саме таким ми знаємо Бренд JEEP, і саме з такими моделями відбудеться перезапуск Бренду в складі Stellantis Україна. Більше подробиць ви дізнаєтеся вже у 2022 році.

Бренда JEEP входить в сузір'я Stellantis Україна і відкриває свій новий розділ. Ми впевнені, що ця подія докорінно змінить подальший розвиток Бренду в Україні, дозволить досягти нових вершин і показати ще більш вражаючі результати.