Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Бренд Peugeot та «ОТП Лізинг» пропонують 10% вигоди для клієнтів
 

Бренд Peugeot та «ОТП Лізинг» пропонують 10% вигоди для клієнтів

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

18.04.2020

Комерційні автомобілі PEUGEOT можна придбати в лізинг з вигодою 10% від суми фінансування. Дана спільна програма підготовлена представництвом Групи PSA в Україні в партнерстві з «ОТП Лізинг» та за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР). 

Бренд PEUGEOT працює над привнесенням в Україні не тільки якісних європейських автомобілів і високої європейської культури обслуговування клієнтів, а й над розвитком в Україні максимально вигідних умов фінансування покупки автомобіля – також із залученням європейських фінансів. Так, нова програма від Бренда PEUGEOT і партнера «ОТП Лізинг» дозволяє придбати комерційні автомобілі з вигодою 10% від суми фінансування лізингу. Вигода реалізується у вигляді гранту від ЄБРР у рамках спеціальної програми «EU4Business-EBDR», яка впроваджується в Україні з метою підтримки малих та середніх підприємств в отриманні переваг від доступу до відкритого ринку і діє відповідно до «Угоди про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі (ГВЗСТ) між Європейським союзом і Україною». 

Вигода в 10% на придбання в лізинг поширюється на всю комерційну лінійку Бренда PEUGEOT: PEUGEOT Partner, PEUGEOT Expert, PEUGEOT Boxer.  

У цій програмі можуть взяти участь такі компанії: 

 • З кількістю працівників не менше 250 чоловік і з річним оборотом не менше 50 млн євро; 
 • З місцем реєстрації та ведення діяльності в Україні; 
 • За умови, що не менше 51% статутного капіталу є приватною власністю; 
 • Компанія не включена в список ЄБРР (як фізична або юридична особа), які не можуть бути стороною контракту, що фінансується ЄБРР. 

Умови фінансування: 

 • Грантова допомога становить 10% від суми фінансування; 
 • Фінансування має бути виключно в гривні; 
 • Мінімальний термін фінансування - 2 роки без права дострокового погашення; 
 • Максимальная сумма финансирования эквивалент 300 000,00 евро на одно предприятие или группу предприятий (если суммарные значения критериев соответствуют требованиям кредитной линии). 

Для того, щоб отримати грант від ЄБРР, необхідно виконати наступні кроки: 

 • Вибрати необхідні автомобілі, заповнити заявку в компанію «ОТП Лізинг» на фінансування покупки, дочекатися підтвердження фінансування; 
 • Підтвердити договір лізингу, передати його на перевірку незалежних консультантів по верифікації з боку ЄБРР, дочекатися успішного проходження перевірки; 
 • Отримати грант від ЄБРР у розмірі 10% від суми фінансування (лізингу), грант буде виплачений в гривневому еквіваленті через компанію «ОТП Лізинг».