Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Фестиваль урбан-культур «Безмежність вулиць».
 

Фестиваль урбан-культур «Безмежність вулиць».

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

01.06.2018

«Автоцентр на Столичному», один з найбільших офіційних дилерів KIA  мережі «Фалькон-Авто» (входить до складу Корпорації «УкрАВТО»), став ексклюзивним партнером масштабного молодіжного фестивалю урбан-культур «Безмежність вулиць».

19 травня в Центральному парку культури і відпочинку м. Києва (Арка дружби народів) пройшов Перший фестиваль урбан-культур «Безмежність Вулиць».

Фестиваль проводився у форматі «рівний рівному». Лідери провідних урбан-культур Києва об’єднались, щоб створити платформу для реалізації̈ здібностей̆, свободи дій та подальшого розвитку підростаючого покоління. Найактивніші вуличні культури зібралися в одному місці, щоб продемонструвати свою індивідуальність, креативність і безмежність можливостей.

У рамках першого фестивалю «Безмежність Вулиць» відбулися змагання у 7 дисциплінах:

баскетбол 3х3, брейкінг, воркаут, BMX, скейтбординг, роллерблейдинг, футбольний фрістайл.

"Автоцентр на Столичному завжди радий підтримувати активну молодь, вона - наше майбутнє, тому ми без сумнівів стали партнерами. Фестиваль урбан-культур - унікальна подія, яка продемонструвала, що Україна жива та активна, у ній розвивається безліч трендових вуличних культур та альтернативних видів спорту. Вважаю, що такі заходи мають вагому соціальну місію, бо допомагають показати дітям та молоді цікаві й корисні способи проводити вільний час. Наш автоцентр орієнтується на молодих людей також і при виборі авто, які пропонує нашим клієнтам  - на фестивалі ми представили свої найновіші моделі "Кіа" саме  для активних молодих людей, які і творять нашу країну" - зазначив директор Автоцентру на Столичному, Вадим Герасименко.  

Свобода не має меж!