Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Гоночний гіперкар Peugeot 9х8 - створений для швидкої їзди та перемог!
 

Гоночний гіперкар Peugeot 9х8 - створений для швидкої їзди та перемог!

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

14.07.2021

Автовиробник PEUGEOT випустив на ринок модель 9х8. Це новий гіперкар сучасного зразка, який в майбутньому чемпіонаті світу FIA WEC в 2022 році покаже в дебютній гонці свою міць, швидкість і витривалість. Новинка від відомого французького бренду має повний привід, який рухається за допомогою гібридної силової установки. Даний прототип гоночного авто повністю вписується в стратегію PEUGEOT Neo-Performance, випуск якої спрямований на створення універсальних автомобілів, одночасно дорожнього і гоночного типу. Спільна робота дизайнерів та інженерів компанії була проведена на найвищому рівні. Випуск гіперкара запускає нову сторінку в світі автомобільного спорту за рахунок використання передових технічних рішень. Присутність на кузові плавних переходів перегукується з фірмовим знаком бренду PEUGEOT. Гарне враження про машину залишає висока функціональність деталей і відсутність заднього антикрила. Сукупність реалізованих рішень дозволяє впевнено говорити про те, що PEUGEOT 9х8 був створений для перемог в гонках!

PEUGEOT 9Х8 фото

PEUGEOT 9х8 останній гіперкар від французького виробника, призначений для участі в гонках на витривалість. Випущений прототип є наступним поколінням із серії таких відомих спортивних авто як PEUGEOT 905 та PEUGEOT 908, які ставали переможцями в заїздах в Ле-Ман. Представлена ​​новинка вже готова взяти участь у гонках і впевнено заявити про себе на весь світ.

Модель PEUGEOT 9х8 відображає концепцію Neo-Performance, яка включає в себе:

 • імениту спортивну родовід;
 • деталі люкс-класу;
 • витончений стиль;
 • використання передових технологій.

В результаті роботи досвідчених спортивних інженерів і дизайнерів компанії PEUGEOT в моделі гоночного авто були одночасно реалізовані унікальні аеродинамічні і стилістичні рішення, які вражають своїми результатами.

PEUGEOT 9Х8 дизайн фото

Високі аеродинамічні параметри були досягнуті завдяки роботі Олів'є Янсон (керівника технічного відділу) і Матіасона ХОССАННОМА (керівника дизайнерського відділу). За основу створення автомобіля вони взяли правила FIA і ACO для нових машин класу гіперкарів Ле-Ман. Цей клас відноситься до топових гоночних авто для гонок на витривалість LMP1.

У правилах передбачена можливість для прийняття гнучких рішень в області побудови форм і аеродинаміки, що дозволяє впроваджувати у виробництво гіперкарів свіжі та передові ідеї. Це сприяє появі нових відкриттів і застосуванню інноваційних рішень. Це дозволило Олів'є і Матіасону створити нову конструкцію автомобіля, яка радикально відрізняється від існуючих концепцій.

PEUGEOT - компанія зі світовим ім'ям і впевненим поглядом у майбутнє

Назва нового суперкара PEUGEOT 9х8 є не випадковою. Цифра «9» говорить про успішне продовження виробництва гоночних машин. Адже моделі PEUGEOT 905 та PEUGEOT 908, де стоїть дев'ятка вже приносили бренду успіх на гонках. Завдяки перемогам на початку 90-х і в 2007-2011 роках, ці моделі авто набули статусу справжніх ікон в ті часи.

Літера «Х» означає поєднання технологій гібридного силового агрегату і повного приводу, що означає впровадження в гіперкар стратегію з використання електричних моторів.

автомобіль PEUGEOT 9Х8 фото

Цифра «8» застосовується для модифікації сучасних моделей бренду, які представляють спортивну лінійку PEUGEOT, включаючи універсал 508 SW і фастбек 508. Ці автомобілі розробляли саме ті дизайнери, які доклали зусиль для проектування PEUGEOT 9х8. Тріумфальне переродження історичних концептів в нові моделі з упевненістю в майбутніх перемогах!

Неповторна зовнішність і відмінна обробка

В одному з інтерв'ю Маттіасом ХОССАНОМ було відзначено, що концепція гіперкара була розроблена на основі хижої кішки, яка зачаїлася і готується зробити швидкий ривок. Цей підхід надихнув авторів на створення капота, у якого спостерігається незначний нахил кабіни вперед. При цьому форма кузова зберегла всі індивідуальні лінії бренду PEUGEOT і надала авто більшої динаміки.

Передні і задні фари автомобіля виконані у вигляді характерного для цього бренду потрійного «сліду від кігтів». З усіх боків на машині красується новий логотип - голова лева. Його чітко видно завдяки додатковому підсвічуванню. Кузов і салон автомобіля прикрашені зелено-жовтими відтінками Kryptonite. Таке колірне рішення в деякій мірі вже представлено в новій лінійці спортивних автомобілів.

Чітка структура бічного корпусу автомобіля ідеально підлаштована під масивні колеса, що в підсумку утворює врівноважені лінії. Верхня частина шин лаконічно відкрита за допомогою вентиляційних отворів. Ефект вільного проходження повітря через машину створюється за рахунок правильно облаштованих дзеркал.

PEUGEOT 9Х8 салон

Відсутність антикрила: нові правила - нова концепція конструкції

Задня частина автомобіля має хоч і невеликі, але істотні для фінального вигляду деталі. Ліхтарі відповідають фірмовому стилю «сліди від пазурів». Вони обрамляють дифузор вгорі, над яким красується напис, що говорить про відсутність потреби в задньому крилі. Вперше машини з заднім антикрилом з'явилися на моделі Chaparral 2F в далекому 1967 році. Завдяки аеродинамічному аналізу інженери компанії PEUGEOT змогли вперше за багато десятиліть обійтися без антикрила.

Таке інженерне рішення дозволило добитися більш обтічної форми. Спільна робота фахівців в області проектування автомобілів дозволила добитися максимально ідеальних динамічних форм, які створюють широку поверхню між двома колісними арками.

Гібридний силовий агрегат з високим ступенем ефективності

На початку осені 2020 французький бренд заявив про участь в гонках на витривалість. З цього часу компанія активізувала свої виробничі потужності у Версалі, де і була створена остаточна версія PEUGEOT 9х8. Модель була випущена з гібридним силовим агрегатом.

Конструкція авто була оснащена 2,6 літровим подвійним турбо мотором типу V6. Потужність двигуна становить 500 кВт. Мотор виступає невід'ємною частиною системи PEUGEOT HYBRID4. Для задньої пари коліс передбачений окремий силовий агрегат. Його потужність становить 200 кВт. Він одночасно може працювати як двигун, так і як генератор.

На стадії складання знаходяться АКБ і коробка передач на 7 швидкостей. Для розробки високовольтної батареї на 900 В до роботи додатково залучалися інженери з компанії Saft.

Заїзд в Ле-Ман - стартовий майданчик для випробувань PEUGEOT 9х8

Крім оптимальних аеродинамічних властивостей, автомобіль володіє високими електронними і механічними параметрами. Крім того, бренд PEUGEOT при виготовленні суперкара використовував всі свої технології по створенню надійних і безпечних авто. Для виробників дуже важливо, щоб автомобіль був одночасно витривалим і швидким, але при цьому мав високий рівень безпеки. Це принципова позиція бренду при розробці машин для участі в гонках на витривалість.

Заїзд в Ле-Ман є одним з найбільш значущих серед аналогічних подій в світі гоночного спорту. Довжина всієї траси становить 5400 км. Цей відрізок дороги автомобілі повинні подолати за 24 години. Така дистанція практично дорівнює повному сезону «Формули-1». Тривалість заїзду та обмежений час змушують виробників гоночних автомобілів в першу чергу піклуватися про надійність автомобілів. Адже саме від цього буде залежати результат змагань.

Автомобіль PEUGEOT 9х8, технічні параметри

Дані автомобіля PEUGEOT 9х8:

 • клас - Le Mans Hypercar;
 • параметри кузова: довжина (5 м), ширина (2,08 м), висота (1,18 м);
 • колісна база - 3,045 м;
 • модель силової установки - PEUGEOT HYBRID4;
 • повний привід передніх коліс має електричних мотор (200 кВт);
 • задній привід - бензиновий мотор (500 кВт);
 • тип двигуна з подвійним турбонаддувом - V6 (обсяг 2,6 л);
 • коробка передач - 7 швидкостей;
 • тягова батарея - напруга 900 В.

Спеціально для автомобіля були розроблені мастильні матеріали за підтримки компанії Total Energy.

PEUGEOT

Компанія PEUGEOT робить впевнені кроки в бік зміщення бензинових двигунів до електричних моторів завдяки ретельно проробленій концепції бренду. При цьому компанія намагається зробити автомобіль не тільки швидким і функціональним, але також естетичним і комфортним в управлінні. Компанія розробила елегантний дизайн і забезпечила для автомобіля високу якість, щоб водії могли отримувати позитивні емоції від процесу водіння.

PEUGEOT 9Х8 лого

У 2019 компанія PEUGEOT реалізувала за допомогою 10 тисяч дилерських центрів на автомобільному ринку півтора мільйона автомобілів по всьому світу. Користувачі машин даного бренду відзначають, що компанія завжди дотримується високих стандартів якості і досягає успіху в дизайні.