Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
 

У 2020 році Opel Corsa стане електрокаром

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

26.02.2018

Майкл Лохшеллер, генеральний директор автокомпанії Opel, заявив, що у 2019 році світ побачить шосте покоління легендарних автомобілів Opel Corsa. Через рік поціновувачів німецького автовиробника потішать повністю електричною версією цього сіті-кара. Автомобілі зійдуть з конвеєра заводу, розташованого в Іспанії (місто Сарагоса). Це підприємство стало першим, і поки єдиним, заводом французької автокомпанії Groupe PSA, на якому заплановане виробництво електрокарів Opel для європейського ринку.

Новый Opel Corsa 2020 года

Директор Опель запевнив, що випуск електрокару Corsa стане початком нової ери для іспанського виробництва в Сарагосі. У кінці січня керівництво заводу підписало угоду про соціальну структуру з місцевими профспілками. Цей крок допоможе підприємству підвищити рівень конкурентоспроможності та отримати нові інвестиції для розвитку. Майкл Лохшеллер стверджує, що завод у Сарагосі стане надійним партнером для автокомпанії PSA.

Перші автомобілі Opel Corsa зійшли з конвеєра іспанського заводу ще в 1982 році. З цього часу виробництво в Сарагосі подарувало світу більше ніж 30 мільйонів машин. Третина із них – легендарні Corsa. Компанія PSA запустила на іспанському заводі виробництво ще декількох моделей Opel. А саме: Mokka X та Crossland X. В 2017 році з конвеєра автозаводу зійшло понад 850 тисяч машин. Ці показники демонструють, що збільшення інвестицій від Groupe PSA має позитивний вплив на іспанське виробництво.

Сьогодні акційну модель Corsa у комплектації Enjoy Special можна придбати за 457 991 грн. Ця модель оснащена сучасними системами комфорту та безпеки Серед яких: парктронік (передній та задній), камера заднього огляду, а також індикатор сліпих зон. Звичайна ціна автомобіля – 506 965 грн.