Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Kia, ймовірно, візьметься за літаючий транспорт
 

Kia, ймовірно, візьметься за літаючий транспорт

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

11.10.2019

Команду концерну Hyundai Motor Group поповнив Джайвон Шин, який обійняв посаду Виконавчого віце-президента і голови підрозділу «Міської повітряної мобільності (Urban Air Mobility)», покликаного запропонувати вирішення проблеми заторів, спричинених інтенсивною урбанізацією. 

Інтенсивна урбанізація і супутнє їй зростання парку автомобілів у великих містах призводять до утворення заторів, при цьому у довгостроковій перспективі ці проблеми, ймовірно, будуть тільки посилюватися. Саме тому Hyundai Motor Group, до складу якої входить і Kia Motors Corporation, створила підрозділ «Міської повітряної мобільності (Urban Air Mobility)», покликаний у найближчій перспективі дати відповідь на транспортні виклики сучасності.

Головою цього підрозділу призначено доктора Джайвон Шина, який раніше працював головою Управління з досліджень в області аеронавтики NASA, а також співголовою підкомітету з питань аеронавтики і технологій Національної ради з науки і технологій США.

Його вражаючий досвід в області конструювання літальних апаратів, силових установок, авіаційної безпеки і технологій управління повітряним рухом дозволить корейському концерну створити технології та інноваційні рішення для безпечних і комфортних повітряних подорожей.

В цілому потенціал сектора економіки, пов'язаного з повітряної мобільністю, оцінюють в 1,5 трильйона доларів у найближчі 20 років, тому хто знає, можливо вже досить скоро ми побачимо і літальні апарати з шильдиком KIA!

Примітка:

автор 3D-моделі концепту Kia Gerrida – Рене Габріелі