Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Призначення команди топ-менеджерів Stellantis
 

Призначення команди топ-менеджерів Stellantis

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

28.01.2021

З першого дня своєї діяльності Stellantis формує ефективну структуру управління, що включає в себе команду професійних топ-менеджерів і дев'ять профільних департаментів, що охоплюють питання ефективності роботи і стратегії розвитку в масштабах всієї компанії.

Генеральний директор Stellantis Карлос Таварес зазначив: «Сукупність професійних навичок і багатого різноманітного досвіду нашої висококонкурентної, цілеспрямованої і прекрасно збалансованої команди покликана привести Stellantis до нових вершин».

Так, формування ефективної команди починається з топ-менеджменту, який бере під своє керівництво всю роботу і відповідальність. І важливі зміни торкнулися відразу декількох напрямків. C 20 січня 2021 року посаду генерального директора Бренду PEUGEOT займає Лінда Джексон, змінивши на цій позиції Жана-Філіпа Імпарато.

Лінда Джексон накопичила великий досвід роботи в автомобільній галузі, зокрема у фінансовій та комерційної діяльності в Jaguar, Land Rover і Rover Group, де вона пройшла шлях від Регіонального фінансового менеджера Rover Europe в кінці 90-х років до фінансового директора з продажу в Європі MG Rover Group до кінця 2004 року, а потім, в 2005 році, приєдналася до Groupe PSA. У 2014 році Лінда була призначена Генеральним директором бренду CITROËN і членом Глобального виконавчого комітету Groupe PSA. У січні 2020 року Лінда була призначена керівником розробки основного портфеля Брендів з метою забезпечення диференціацію Брендів.

У свою чергу Жан-Філіп Імпарато очолив Бренд Alfa Romeo, замінивши Тімоті Куніскіса, який тепер відповідає за марки Chrysler і Dodge. Жан-Філіп Імпарато має довгу історію роботи з Брендом PEUGEOT, яка почалася в якості менеджера сектора в регіональному управлінні Діжона. Присвятивши свою кар'єру розвитку Групи PSA, з 1 вересня 2016 року Жан-Філіп Імпарато увійшов до складу виконавчого комітету Групи PSA ставши генеральним директором PEUGEOT.

І тепер, з 19 січня 2021 року, після народження Stellantis, він був призначений директором італійського Бренду Alfa Romeo. Впевнені, що великий досвід в автомобільному бізнесі допоможе в ефективній роботі і подаьлшому стратегічному розвитоку Бренду.

Ще однією важливою зміною є зміни в команді топ-менеджерів регіону Євразія. Так, з 1 лютого 2021 роки Пол Уіллкокс, який обіймає посаду Старшого віце-президента і директора регіону Євразія перейде на посаду керуючого директора Vauxhall Motors. Посада Старшого віце-президента і директора регіону Євразія займе Ксав'є Дюшман. В даний час Дюшман є Керуючим директором з продажів та маркетингу Opel Vauxhall.

Пол Уіллкокс обіймає посаду Старшого віце-президента і директора регіону Євразія з липня 2019 року. До цього призначення він працював на різних вищих керівних посадах в автомобільній промисловості в Nissan і VW Group. Під керівництвом Пола Уіллкокса компанії вдалося збільшити частки всіх чотирьох брендів на регіональних ринках, домогтися прибутковості бізнесу в регіоні, успішно запустити бренди DS і Opel в Україні.

Нові призначення проведені відповідно до політики ефективного управління, що діє з моменту початку роботи Stellantis згідно з рішенням Генерального директора компанії Карлоса Тавареса.