Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Новинка OPEL Mokka виїжджає на дороги – і тепер це електромобіль!
 

Новинка OPEL Mokka виїжджає на дороги – і тепер це електромобіль!

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

22.04.2020

Нове покоління OPEL Mokka виїжджає на дороги. Нехай новинка ще повністю прихована камуфляжем, але вона вже готова до перших випробувань - і це вкрай важливо для інженерів OPEL. Адже тепер OPEL Mokka перетворюється в електрокар! 

Друге покоління OPEL Mokka є кардинально новим: починаючи з дизайну і конструкції, продовжуючи переходом на інноваційні технології електричного приводу. Тому електромобіль вимагає ретельної настройки, тестування, перевірки перед виходом на ринок: виробництво OPEL Mokka стартує в четвертому кварталі поточного року. Перші серійні версії будуть повністю електричними і повинні прибути до покупців на початку 2021 року. До речі, контрастна буква «К» на камуфляжі підкреслює назву моделі: так, тепер це просто «Mokka». 

Новинка обходиться без приставки «X» в назві - як і перше покоління бестселера, презентованого в 2012 році. Тоді автомобіль OPEL Mokka вражав своїми компактними розмірами, цілісним зовнішнім виглядом, просторим салоном. Новинка також буде мати невеликі розміри, але вона подарує відчуття міцності і сили. У той же час, в другому поколінні OPEL Mokka обіцяє ще більш прогресивний і сучасний стиль, ще кращу пристосованість для їзди по місту, ще більше вражень і емоцій. Ефектний і сміливий дизайн відображає ефективний і інноваційний характер - характер електромобіля, який буде доступний з моменту початку продажів моделі. Клієнти зможуть насолодитися захоплюючою динамікою повністю електричної версії OPEL Mokka, хоча новинка також буде запропонована і з традиційними двигунами внутрішнього згоряння. 

Незважаючи на маскування і камуфляж, нове покоління OPEL Mokka вже зараз може продемонструвати динамічні пропорції кузова з короткими звісами - в повній відповідності з подальшим розвитком філософії дизайну OPEL. Новинка об'єднує німецький інжиніринг з зрозумілою мовою дизайну. Водія і пасажирів обов'язково порадує «цифровий» салон: максимально інформативний, але простий у використанні. Крім того, дизайнери Opel приділяли пильну увагу скороченню непотрібних елементів, акцентуючи увагу на предметах першої необхідності. 

Генеральний директор OPEL Міхаель Лошшеллер (Michael Lohscheller) заявив: «Я пильно стежив за розробкою нового покоління моделі Mokka останні 2,5 року. І в підсумку можу сказати, що дуже пишаюся новим проектом OPEL, який буде запропонований у вигляді електромобіля спочатку з моменту запуску! Я можу обіцяти, що новинка стане однією з найбільш захоплюючих і унікальних в довгій історії нашого Бренда. Друге покоління Mokka демонструє ті принципи, на яких будується успіх OPEL сьогодні і в майбутньому - це модель змінить сприйняття нашого Бренда. Інженери все ще зайняті важливою роботою з випробуваннями і доводкою новинки, але я вже з нетерпінням чекаю можливості представити OPEL Mokka другого покоління найближчим часом. І повірте - ця новинка вас здивує!».