Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Opel Astra з фарами IntelliLux LED стала одним з найбільш продаваних авто в Європі
 

Opel Astra з фарами IntelliLux LED стала одним з найбільш продаваних авто в Європі

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

03.02.2017

Автомобіль Opel Astra K закінчив 2016 рік на другому місці з продажу компактних машин на європейському ринку. В цілому в минулому році німецька компанія реалізувала більше 350 тисяч одиниць, а вищезгадана модель стала володаркою таких нагород як «Золоте кермо» і «Автомобіль 2016 року». Представники концерну знаходять секрет тріумфу в поєднанні економного двигуна, невеликих розмірів авто і сучасних пристроїв допомоги водієві. Також важливу роль зіграли інтелектуальні фари IntelliLux LED, які забезпечують хорошу видимість в темний час доби і при будь-яких погодних умовах.

Особливості інноваційної системи освітлення

Кожна передня фара включає в себе 8 сегментів, що дозволяє матричної системі освітлення адаптуватися під нові умови і топографії. За виїзду з жвавих ділянок населених пунктів автоматично активується режим дальнього світла. При наближенні до інших джерел світла система відключає певні сегменти, в результаті чого світ не перешкоджає пересуванню інших транспортних засобів, при цьому область навколо об'єктів залишається освітленою.

Крім цього IntelliLux LED має такі особливості:

• Режим струмуючого світла для безпечної їзди в темний час;

• Можливість відрізнити шосе від міської дороги;

• Великий термін служби в порівнянні з ксеноновими і галогенними аналогами.

Не Opel Astra єдиним

У Німеччині матричне світлодіодне освітлення зустрічається в кожному третьому автомобілі, в Швейцарії частка даних систем становить 45%, в сусідній Австрії - 40%. Інтелектуальна технологія користується попитом і в Скандинавії - наприклад, в Норвегії цими фарами оснащені 85% автомобілів Opel Astra.

Очевидно, системи IntelliLux LED будуть продовжувати займати свою нішу в автопромисловості. Для підтримки цієї тенденції інженери Opel помістять нову версію інтелектуальної системи в усі нові машини Insignia. Причому модифіковане освітлення буде складатися вже не з 16-ти, а з 32-х сегментів.

Нова світлодіодна система відрізняється від попередньої версії можливістю підвищення інтенсивності світла при зміні рульового кута. Крім цього, інноваційна технологія має прожектор дальнього світла з дальністю світіння 400 метрів.