Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон PEUGEOT представляє нові трансформації на базі PEUGEOT Expert
 

PEUGEOT представляє нові трансформації на базі PEUGEOT Expert

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

22.07.2019

PEUGEOT представляє нові трансформації на базі PEUGEOT Expert

Портфель доступних модифікацій компанії PEUGEOT поповнився чотирма новинками комерційного фургона Expert. Ними стали санітарний автомобіль, рефрижератор, інкасаторський автомобіль і авто сервісного обслуговування зі спеціальним стендом. З настільки різноплановими і складними завданнями фургон справляється завдяки сучасній конструкції і оптимально розпланованого корисного простору - при строго обмежених габаритних розмірах.

Для санітарних автомобілів велику роль відіграють комфортабельна підвіска, а також тихий і екологічний двигун. Цим вимогам відповідає санітарний автомобіль на базі PEUGEOT Expert. Енергоємна ходова даної моделі добре поєднується з потужними дизелями сімейства HDi об'ємом 1,6 і 2,0 літра, які працюють м'яко і майже безшумно. Їх потужність - від 90 до 150 л. с., а максимальний обертовий момент - до 400 Нм. У парі з дизелем працює 5- або 6-ступінчаста механічна коробка передач. З даними силовими агрегатами у фургона одні з найнижчих показників витрати палива в класі.

Автомобіль розрахований на одного хворого і бригаду з двох медпрацівників. У санітарній машині розміщується сучасне медичне обладнання: носилки, шини, дефібрилятор, тонометр, глюкометр, апарат штучної вентиляції легенів, кардіограф, дихальний апарат з кисневим балоном.

Головна відмінність автомобіля техдопомоги на базі PEUGEOT Expert - це особлива організація простору в кузові. Щоб робочий час висококваліфікованих професіоналів бригади використовувалося з максимальною користю, їх інструменти та обладнання потрібно розміщувати в заданому порядку. Для цього в фургоні такого типу влаштовані стелажі і функціональні кейси L-BOXX, які можна комбінувати відповідно до запитів кожної бригади.

Ізотермічний фургон на шасі PEUGEOT Expert пропонується з різним рівнем ізоляції. Також на фургон може встановлюватися холодильно-обігрівальне установка. Ізоляційні сендвіч-панелі заповнені спіненим поліуретаном і склеєні між собою. Підлога вкрита протиковзким матеріалом також на основі поліуретану. Для ізотермічних машин і рефрижераторів дуже важливі корисний об'єм вантажного відсіку і вантажопідйомність. Довжина вантажного відсіку ізотермічного фургона на базі Expert - від 2400 до 2800 мм, а вантажопідйомність, в залежності від виконання, варіюється від 1200 до 1400 кг.

Для інкасаторських автомобілів дуже важливі витривала ходова частина, велика вантажопідйомність, місткість і надійність силового агрегату. Броньовик на шасі PEUGEOT Expert комплектується тими ж комбінаціями силових агрегатів, що і інші версії авто, - витривалими і тяговітимі дизелями HDi 1,6 і 2,0 л разом з 5 або 6 ступінчастою трансмісією. Машина також може похвалитися значним обсягом вантажного відсіку - до 6,6 м3, куди поміщається значна кількість касет і інкасаторських сумок, при цьому Expert відрізняється маневреністю міської легковика. Цікаво, що завдяки високій вантажопідйомності шасі (до 1465 кг) бронекапсула може інтегруватися в автомобіль без доопрацювання базової підвіски.

Відзначимо, що базовий комерційний автомобіль PEUGEOT Expert пропонується в двох варіантах довжини (4959 і 5309 мм). Завдяки опції Moduwork, зі складеними передніми пасажирськими кріслами можна перевозити довгоміри загальним розміром до 4 метрів. До речі кажучи, стать, на який доводиться укладати вантаж, скоєно плоский. Побудований автомобіль на модульній платформі ЕМР2 - нову розробку групи PSA. Це багато в чому полегшує експлуатацію і обслуговування машини. Разом з ним на цій же платформі випускаються і його брати-близнюки - CITROEN Jumpy, Toyota ProAce Verso і Opel Vivaro.

Унікальна перевага PEUGEOT Expert в сегменті комерційних фургонів - це наявність повнопривідної трансмісії і позашляхового пакету. Залежно від потреб клієнта, запропоновано два рівня позашляхової модернізації: 4Х4 Traction Control і Trek 2WD.

Перший - більш грунтовний. Система 4Х4 Traction Control забезпечує привід на всі чотири колеса, причому з примусовим блокуванням заднього міжколісного диференціала. Управління режимами повного приводу виведено на зручний джойстик, що розташувався на центральній консолі. Трансмісія має три режими роботи: 2WD (тільки передній привід); 4WD AUTO - автоматичне підключення повного приводу при пробуксовці коліс постійно підключеною передньої осі; R.LOCK - жорсткий розподіл крутного моменту між осями і блокування заднього міжколісного диференціала - це режим для максимальної прохідності на бездоріжжі.

Комерційні автомобілі з пакетом Trek 2WD підійдуть тим клієнтам, які збираються експлуатувати транспортний засіб на сільських ґрунтових дорогах і тільки зрідка виїжджати на бездоріжжі. Машини з такою комплектацією мають привід тільки на передні колеса, але на провідній осі встановлений диференціал підвищеного тертя, який полегшує рух по снігу і розкислому грунту.

Різноманітність версій на шасі PEUGEOT Expert дозволяє знайти рішення для будь-якої сфери малого, середнього та великого бізнесу. А такі переваги, як економічні дизельні силові агрегати, комфортна підвіска і великий корисний об'єм оцінять всі підприємці.