Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Сміливий та бездоганний - новий дизайн для автомобілів Opel
 

Сміливий та бездоганний - новий дизайн для автомобілів Opel

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

04.09.2018

Віце-президент студії дизайну компанії Opel Марк Адамс оголосив про зміну дизайнерського напрямку фірми.

Новый дизайн Opel

Дизайн певним чином є філософією бренду. У німецькій автомобільній компанії вирішили кардинально змінити підхід до створення «зовнішності» авто. Новий напрямок, який одержав назву «Opel Compass», представлять в одному з концептів у рамках Паризького автосалону, який відбудеться в жовтні.

Команда Марка Адамса розробила лаконічний, сучасний екстер'єр, який вже зараз називають сміливим та бездоганним. Стиль «Opel Compass» має одну візуальну особливість - він створюється на основі двох осей, розташованих на передній частині авто. Вертикальна та горизонтальна осі перетинаються в центрі, підкреслюючи фірмову емблему.

Вертикальною віссю стане рельєфна лінія на капоті. Горизонтальну підкреслять декоративними лініями на радіаторних решітках, продовживши тонкими, денними LED-вогнями. Ходові вогні мають обрис крила, що зробить екстер'єр динамічним. Концепцію компаса планують використовувати у всіх нових моделях Опель.

Нова філософія дизайну стане продовженням концепту 2016 року, а саме моделі Opel GT Concept. Представляючи ідею, Марк Адамс згадав цю концепцію, відзначивши прості лінії, правильні сучасні пропорції, а також продумані деталі. Всі ці елементи зробили авто візуалізацією майбутнього німецького автовиробника.

Також віце-президент заявив, що новий дизайнерський напрям - це приклад спадкоємності компанії Опель, її історії та особливого способу вираження цінностей. Opel Compass - це не черговий концепт. Це нова структура, на основі якої будуть створюватися майбутні лінійки автомобілів німецького автовиробника.

Головна мета дизайнерського відділу - створювати сучасний транспорт, який виділяється не складними, хитромудрими формами, а лаконічним, простим, унікальним екстер'єром. Нас очікує поява машин, які неможливо не помітити в стрімкому міському потоці.

Адам з гордістю заявив, що його команда створює унікальні проекти з власним характером та архітектурою. Їх неможливо скопіювати чи переплутати з іншими. Дизайнерам вдалося поєднати три важливих поняття: фокус, інтуїтивність, ясність. Усі вони втілюються в те, що ми називаємо бездоганним дизайном.