Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Три клієнта «Автоцентру на Столичному» стали переможцями заходу «Разом з Kia на Євро 2016»
 

Три клієнта «Автоцентру на Столичному» стали переможцями заходу «Разом з Kia на Євро 2016»

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

03.06.2016

Прем’єра нового покоління Kia Optima та перше знайомство з Kia Soul EV, нагородження переможців заходу «Разом з Kia на Євро 2016», численні розіграші призів від бренду Kia та партнерів, розваги на будь-який смак для всієї родини – все це зона активностей Kia на «Столичному Автошоу 2016».

Центральне місце в салоні Kia займав стенд New Kia Optima, оформлений у стилі «Біле та Чорне». Незважаючи на те, що автомобіль вже деякий час продається в «Автоцентрі на Столичному», це була перша публічна презентація автомобіля. Цікавість, яку виявили гості Автошоу до цього стрімкого та чудово оснащеного седану, дарує впевненість в тому, що він займе своє місце в українському сегменті бізнес-автомобілів.

Електромобіль Kia Soul EV наразі в Україні не продається, проте величезний натовп навколо стенду автомобіля, нескінченний потік запитань та близько 100 тест-драйвів електромобіля за два дні засвідчили, що багато хто з наших автомобілістів вже готовий залишити ДВС у минулому.

Зважаючи на багаторічне плідне співробітництво Kia Motors та UEFA, зону активностей KIA неможливо було уявити без футбольних розваг. Два дні поспіль футбольні фрістайлери з команди «УкрФрістайл» дивували гостей автошоу майстерним, майже надприроднім володінням м’ячем. Футзальні команди провели дружній міні-чемпіонат, причому два дні поспіль перемагав ФК Kia!

Кульмінацією футбольної частини програми стала церемонія нагородження переможців заходу «Разом з Kia на Євро 2016», головним партнером якої стала компанія Turkish Airlines. У заході брали участь власники автомобілів Kia, які придбали їх в період з 01.01.2016 по 25.05.2016 та заповнили онлайн-анкету на сайті www.kia.ua. Тож, приз першої категорії, а саме поїздку на двох на матч-відкриття Чемпіонату Європи з футболу «Євро 2016» у Франції, отримала Катерина Вечірка, яка придбала автомобіль KIA в «Автоцентрі на Столичному».

Власниками двох призів другої категорії (квитки один з матчів «Євро 2016» у Франції на двох осіб та авіапереліт) стали Володимир Приймак та Галина Дмитриченко-Кулеба, «Автоцентру на Столичному».

Ну а єдиний приз третьої категорії (два квитки на один з матчів континентальної першості) отримав Дмитро Середа.

Окрім цього для гостей зони активностей Kia працював дитячий куточок з чудовими аніматорами, зона віртуальної реальності, проводилися численні конкурси та розіграші призів від брендів Kia та Total.