Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Kia оголосила про створення нового гібридного двигуна для Sportage
 

Kia оголосила про створення нового гібридного двигуна для Sportage

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

15.08.2018

З кожним роком у світі збільшуються екологічні стандарти стосовно автомобілів. Відповіддю корейських розробників стала нова, «помірна» силова установка для легендарних автомобілів Kia Sportage. У другій половині поточного року розробники представлять публіці потужний дизельний мотор, який працює в парі зі стартером-генератором, а також батареєю (48 V).

Гибридный двигатель Sportage

До слова, посилення екологічних стандартів, які в європейських країнах закріплюються на законодавчому рівні, провокують поступову відмову від дизельних силових установок. Багато серйозних автовиробників заявили про намір поступово відмовитися від такого виду моторів.

Розробники компанії Kia запевняють, що прощатися з дизелями ще зарано. У поєднанні з сучасними розробками в сфері гібридних моторів, з'явилася можливість підвищити їх міць та ефективність. Дослідження ведуться для поліпшення характеристик тих режимів автомобіля, де дизельні силові установки були найменш продуктивними.

Нова гібридна система відрізняється невеликим розміром. Її можна встановити практично в будь-який з теперішніх двигунів. Ця процедура не вимагає кардинальних змін конструкції, тому є економічно вигідною.

Проект по розробці «гібрида» отримав назву EcoDynamics +. В якості першопрохідця на борту якого буде встановлений новий двигун, розробники обрали популярний в Україні Kia Sportage. Уже в цьому році він постане перед шанувальниками. Наступною модернізують оновлену лінійку Kia Ceed.

Розробка «помірного» мотора дозволить корейській автокомпанії представити світові безпечний, ефективний, а головне екологічно чистий дизель. Крім самого двигуна, система складається зі стартера-генератора MHSG, який працює в парі з літій-іонним акумулятором (потужність 48 вольт, місткістю - 0,46 кВт⋅год).

Нові автомобілі отримають електронну систему управління, яка здатна самостійно встановлювати режим роботи. Наприклад, під час розгону, коли від мотора потрібна максимальна потужність, стартер-генератор виконуватиме функцію двигуна, додаючи силовій установці 13 к. с. (10 кВт). У ролі генератора прилад буде виступати тільки під час гальмування або сповільнення руху. У цих випадках кінетична енергія перетворюється в електричну, накопичуючись в акумуляторі.

Невеликі розміри нової гібридної установки дозволяють розробникам встановлювати її без особливих змін у конструкції. Так акумулятор вирішили розмітити під багажним відділенням. Це оптимальне рішення, якщо врахувати, що стартер-генератор за допомогою ременя передає обертовий момент на колінвал. Завдяки такому розміщенню, конструкторам не потрібно перебудовувати моторний відсік.

Нова силова установка EcoDynamics + здатна працювати на базі будь-якого двигуна з механічною або автоматичною КПП, незалежно від виду приводу. Тішить те, що гібридна система сумісна не тільки з дизельними, але і бензиновими моторами.