Автоцентр на Столичном (044) 206 80 00
Меню
 

Весняний сервіс від УкрАВТО!

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

22.04.2015

Кожному клієнту Автоцентр на Столичному, незалежно від бренду, в період проведення акції надає можливість обслужитися на сервісі за акційною ціною від 123 грн * по наступним видам послуг:

  • Комплексна діагностика, яка включає в себе діагностику ходової частини і рульового управління, діагностику гальмівної системи, перевірку рівня технічних рідин, діагностику електрообладнання автомобіля;
  • Перевірка або заправка систем кондиціонування;
  • Шиномонтаж та балансування;
  • Розвал-сходження.

Пропонуємо Вам скористатися послугою зберігання шин. Здаючи шини на зберігання в наш автоцентр, Ви можете бути впевнені, що будуть дотримані всі необхідні умови сезонного зберігання шин. Ми подбаємо про те, щоб Ваші колеса не втратили своїх властивостей і служили Вам ще довгий час.

Також Ви можете скористатися можливістю провести ремонт, у разі виявлення неполадок, з дисконтом до 15% на послуги та до 20% на запасні частини **, залежно від бренду. Додатковим приємним сюрпризом для клієнтів, які відвідають сервісні станції технічного обслуговування, і скористаються акційними умовами, стане подарунок - накопичувальна дисконтна карта лояльності CarMan & CarWoman ***. Власники карток зможуть згодом отримувати 5% знижки на послуги та запасні частини в Автоцентрі на Столичному.

Акція діє в період з 17.03.2015 до 17.05.2015.

Для Вашої зручності акція діє за попереднім записом.

Подробиці акції можна дізнатися за телефоном: (044) 206-80-00

* Вартість шиномонтажу залежить від радіуса колеса та типу дисків.

** Знижка на запасні частини надається залежно від бренду автомобіля.

*** Карти лояльності «СarMan @ CarWoman» та інші діючі на момент проведення акції пропозиції на всі вище вказані послуги не розповсюджуються та не сумуються.