Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
 

Весняний сервіс від УкрАВТО!

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

22.04.2015

Кожному клієнту Автоцентр на Столичному, незалежно від бренду, в період проведення акції надає можливість обслужитися на сервісі за акційною ціною від 123 грн * по наступним видам послуг:

  • Комплексна діагностика, яка включає в себе діагностику ходової частини і рульового управління, діагностику гальмівної системи, перевірку рівня технічних рідин, діагностику електрообладнання автомобіля;
  • Перевірка або заправка систем кондиціонування;
  • Шиномонтаж та балансування;
  • Розвал-сходження.

Пропонуємо Вам скористатися послугою зберігання шин. Здаючи шини на зберігання в наш автоцентр, Ви можете бути впевнені, що будуть дотримані всі необхідні умови сезонного зберігання шин. Ми подбаємо про те, щоб Ваші колеса не втратили своїх властивостей і служили Вам ще довгий час.

Також Ви можете скористатися можливістю провести ремонт, у разі виявлення неполадок, з дисконтом до 15% на послуги та до 20% на запасні частини **, залежно від бренду. Додатковим приємним сюрпризом для клієнтів, які відвідають сервісні станції технічного обслуговування, і скористаються акційними умовами, стане подарунок - накопичувальна дисконтна карта лояльності CarMan & CarWoman ***. Власники карток зможуть згодом отримувати 5% знижки на послуги та запасні частини в Автоцентрі на Столичному.

Акція діє в період з 17.03.2015 до 17.05.2015.

Для Вашої зручності акція діє за попереднім записом.

Подробиці акції можна дізнатися за телефоном: (044) 206-80-00

* Вартість шиномонтажу залежить від радіуса колеса та типу дисків.

** Знижка на запасні частини надається залежно від бренду автомобіля.

*** Карти лояльності «СarMan @ CarWoman» та інші діючі на момент проведення акції пропозиції на всі вище вказані послуги не розповсюджуються та не сумуються.