Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
 

Стартувала акція «Осінній сервіс»

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

17.10.2016

З року в рік стає все менше власників автомобілів, які задаються питанням, чи варто якимось особливим чином готувати автомобіль до зими. Вже ніхто не сумнівається у сенсі заміни літньої гуми на зимову, або ж чи варто перевіряти основні системи. Тому, щоб автомобіль був готовий до особливих умов експлуатації, «Автоцентр на Столичному» пропонує скористатись акційною пропозицією «Осінній сервіс».

Сервісний центр «Автоцентру на Столичному», який визнан Найклащим Мультибрендовим СТО України в 2016 році, надає можливість автовласникам отримати ряд найнеобхідніших послуг з підготовки автомобіля до зими за більш ніж привабливими цінами. Варто зазначити, що цінова політика, була сформована таким чином, щоб  ціни на наведені нижче роботи залишались «по кишені» переважній більшості громадян, що володіють автомобілями:   

  • Шиномонтаж - від 150 грн. з ПДВ (в залежності від діаметра коліс);
  • Контроль та регулювання кутів встановлення коліс – від 150 грн. з ПДВ
  • Комплексна діагностика за 150 грн. з ПДВ.

Але окрім цих послуг, для всіх клієнтів, які завітають до сервісного центру «Автоцентру на Столичному» будуть доступні додаткові переваги, у вигляді дисконтних умов на послуги у розмірі 15% та на запасні частини у розмірі до 20%. Це стане у нагоді тим автовласниками, які давно хотіли усунути ту чи іншу несправність, але відкладали це на потім. Варто зазначити, що ціни, які діють протягом акції дозволяють забути про таку альтернативу як «гаражі», оскільки окрім доступності по ціні, на автосервісній станції АЦС роботи здійснюються висококваліфікованим персоналом, а на послуги та встановленні запасні частини надається гарантія, що нечасто можна зустріти звертаючись на неофіційні станції.

Щоб отримати детальну інформацію про сервісну акцію, зателефонуйте за номером (044) 206 80 00.

* Дія карт лояльності «СarMan @ CarWoman» та інші діючі на момент проведення акції пропозиції на всі вищевказані послуги не поширюються і не підсумовуються.

** Розмір дисконту на запасні частини надається залежно від бренду автомобіля.