Автоцентр на Столичном (044) 206 80 00
Меню
Акції та новини
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage
 
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage

Автомобільна компанія Kia представила зображення нового кросовера Sportage, який отримав абсолютно новий дизайн інтер'єру та екстер'єру. Європейська версія моделі буде представлена ​​у вересні поточного року, вперше за 28 років.

Графік роботи Сервісу у червні!
             
Графік роботи Сервісу у червні!

Бажаємо веселих Свят! Записатися на Сервіс можливо у стандартному режимі.

 

Діагностика системи електроживлення автомобіля

Діагностика системи електроживлення автомобіля — це одна з важливих процедур, яку час від часу потребує ваше авто. Саме від стану електрообладнання залежить потужність, пускові якості, витрата палива, токсичність відпрацьованих газів і ін.

Діагностування електрообладнання в автоцентрі

Записатися на СТО

 
 

Прилади системи електроживлення безпосередньо впливають на злагоджену роботу багатьох компонентів автомобіля. Від правильного дозування палива і повітря, що надходить у двигун, залежить термін зносу електрообладнання авто, особливо паливних насосів і дизельних форсунок.

Найчастіше автовласники звертають в СТО з такою проблемою, як перебої в запуску двигуна. Існує кілька причин такої поведінки мотора, які необхідно виявити під час діагностики електроніки.

Фахівці «Автоцентру на Столичному» проводять повний аналіз функціонування транспортного засобу, після чого здійснюють діагностування електрообладнання автомобіля. Для цього в автосервісі є спеціальне інноваційне оснащення. При цьому співробітники володіють глибокими знаннями в цій сфері й гідним практичним досвідом.

Якщо ви помітили несправність, необхідно звернутися до майстрів за комплексною перевіркою автомобіля. Співробітники автоцентру проведуть діагностування всіх підрозділів транспортного засобу й оперативно визначать конкретне місце ламання.

Чому варто замовити послугу діагностики в «Автоцентрі на Столичному»

Висококласні майстри автоцентру завжди готові повернути вашого автомобіля первозданний вигляд і якості. Для цього сертифіковані фахівці використовують тільки сучасне обладнання для швидкого і якісного виконання послуги діагностики електрообладнання.

Для того, щоб записатися на діагностування в Києві, необов'язково телефонувати в автосервіс. Досить заповнити онлайн-форму реєстрації, після чого менеджери самі зв'яжуться з вами. Варто відзначити, що, створивши «Особистий кабінет» на нашому сайті, ви зможете відстежувати статус виконання послуги.

Головні переваги діагностики авто в «Автоцентрі на Столичному»:

  • доступна ціна;
  • якісна клієнтська підтримка;
  • швидке виконання послуги.

Вам не потрібно витрачати час на пошуки майстра-фахівці автосервісу гарантують оперативну і точну знахідку несправності авто. При цьому майстри можуть негайно приступити до ремонту автомобіля, якщо ви погодитеся і далі співпрацювати з «Автоцентром на Столичному».