Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Акції та новини
Бренд JEEP стає частиною концерну Stellantis Україна
 
Бренд JEEP стає частиною концерну Stellantis Україна

З другого кварталу 2022 року Група Stellantis Україна стає офіційним представником Бренду JEEP!

Група Stellantis в Україні провела прес-конференцію і поділилася результатами роботи за 9 місяців 2021 року
     
Група Stellantis в Україні провела прес-конференцію і поділилася результатами роботи за 9 місяців 2021 року

19-го жовтня 2021 року Група Stellantis провела прес-конференцію, а також, прогриміла головна новина цієї осені - з другого квартала 2022 року Група Stellantis Україна стає офіційним представником Бренда JEEP!

 

Двигун

Двигун — один з найбільш важливих компонентів автомобіля, який перетворює енергію палива на механічну. Рано чи пізно навіть у найвідповідальнішого автолюбителя виникають проблеми з мотором. У цей момент важливо локалізувати проблему, виявлену в процесі діагностики.

Діагностика автомобільного двигуна в «Автосервісі на Столичному»

Записатися на СТО

 
 

Якісна і злагоджена робота двигуна вимагає регулярного обслуговування і догляду. У разі появи несправності необхідно провести професійну діагностику на СТО. Однак не варто забувати й про профілактику, яка зможе запобігти появі неполадок.

Візуальна діагностика, яка виконується фахівцями автоцентру в першу чергу, складається з кількох етапів. Перш за все перевіряється наявність слідів робочих рідин, адже витік — це найбільш поширена проблема несправності ДВЗ. Далі здійснюється перевірка рівня і якості моторного масла, перевірка на наявність сторонніх шумів в роботі двигуна, огляд подушок кріплення і вихлопної системи. Перевіряється також рівень вібрацій при функціонуванні та якість заряджання акумуляторної батареї.

Візуальний огляд двигуна є найдоступнішим методом, однак його може не вистачити при наявності більш серйозних проблем. У деяких випадках сучасні автомобілі самостійно надають дані про помилки в електронному управлінні. Найточнішим варіантом є комп'ютерна діагностика двигуна. «Автоцентр на Столичному» має інноваційне обладнання для проведення подібного діагностування.

Спеціальний сканер зчитує всі можливі помилки мотора і визначає пробіг. Досвідчені фахівці роблять висновок на базі отриманих результатів, враховуючи особливі нюанси.

Чому варто замовити послугу діагностики в «Автосервісі на Столичному»?

Фахівці «Автоцентру на Столичному» протягом тривалого часу проводять якісне діагностування та ремонт двигунів. Великий досвід і володіння сучасними технологіями дозволяє здійснити дані послуги в найкоротші терміни, без втрати якості.
Своєю чергою, менеджери автосервісу завжди готові надати поетапну клієнтську підтримку — від оформлення замовлення до фінальних штрихів. Головна перевага нашої роботи — вигідна вартість діагностики й ремонту з можливістю заміни запчастин.

Щоб оформити замовлення на проведення діагностики, вам необов'язково телефонувати за номером телефону, вказаним на сайті. Досить заповнити онлайн-форму і дочекатися дзвінка нашого консультанта. Сервіс та якість виконаних послуг «Автоцентру на Столичному» не залишить вас байдужими.