Автоцентр на Столичном (044) 206 80 00
Меню
Акції та новини
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage
 
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage

Автомобільна компанія Kia представила зображення нового кросовера Sportage, який отримав абсолютно новий дизайн інтер'єру та екстер'єру. Європейська версія моделі буде представлена ​​у вересні поточного року, вперше за 28 років.

Графік роботи Сервісу у червні!
             
Графік роботи Сервісу у червні!

Бажаємо веселих Свят! Записатися на Сервіс можливо у стандартному режимі.

 

Ходова частина / Амортизація

Діагностика ходової частини автомобіля — процес, який визначає несправності в рамі, підвісках коліс, мостовому блоці й шинах. Даний компонент відповідає за злагоджене пересування транспортного засобу з високим рівнем комфорту. Фахівці «Автосервісу на Столичному» готові виконати комплексну перевірку ходової частини та відразу ж відремонтувати ваше авто.

Діагностування ходової частини в «Автоцентрі на Столичному»

Записатися на СТО

 
 

Ходова частина — це складний вузол, який досить схильний до зносу під час пересування по неякісному дорожньому покриттю. Всі ударні навантаження ходова частина бере на себе.

Діагностика авто необхідна незалежно від віку транспортного засобу. При цьому автомобільний огляд ходової варто здійснювати частіше, якщо машина експлуатується в великих кількостях.

Звернутися в СТО для діагностики авто потрібно при появі невластивого шуму при русі, нестійкості на великій швидкості, появі крену на поворотах і скрипів на поворотах. Першокласні фахівці «Автоцентру на Столичному» завжди готові виконати візуальне і комп'ютерне діагностування ходової частини.

Повна діагностика складається з наступних етапів:

  • Огляд опорних чаш під пружинами, а також перевірка пружин на пружність і наявність дефектів.
  • Діагностика амортизаторів на наявність патьоків масла. При наявності пневматичної підвіски ходової частини оглядаються балони.
  • Перевірка справності шрусових пиляків.
  • Перевірка на наявність люфту шрусах, в кульових і на наконечниках тяг.
  • Огляд сайлентблоків підвіски та підшипників.
  • Детальне діагностування гальмівної системи.

Кожен з етапів діагностики здійснюється майстрами вручну і за допомогою комп'ютерної техніки. Комплексний підхід до виконання послуги збільшує її швидкість і якість. При виявленні несправності фахівці можуть негайно приступити до необхідного ремонту.

Чому варто замовити діагностування ходової частини на сайті «Автоцентру на Столичному»?

Головна перевага виконання даної послуги в нашому автосервісі — наявність сучасного обладнання для детальної діагностики підвіски. Майстри, які працюють з цією технікою, мають великий досвід виконання подібних послуг.

Крім цього, клієнта «Автосервісу на Столичному», розташованого в Києві, чекає покрокова підтримка менеджера — від оформлення замовлення до фінального етапу. Після діагностування ви можете відразу погодитися на ремонт автомобіля, в разі виявлення несправності. Це допоможе заощадити час і отримати якісні ремонтні роботи за доступною ціною.

Для запису на діагностування необов'язково телефонувати в автосервіс. Досить заповнити онлайн-форму, вказавши свої контакти й побажання. Наші менеджери оперативно зв'яжуться з вами та нададуть повну консультацію.

У разі необхідності заміни певних запчастин, наші співробітники можуть відразу оформити замовлення на їх доставку. Якщо необхідні деталі є на головному складі, їх доставка займе не довше одного дня. Запасні частини та аксесуари, яких немає в наявності, будуть доставлені з Кореї (або Німеччини) від 10 днів.

Діагностика вашого автомобіля може перетворитися в якісний ремонт і повернення транспортному засобу первозданного вигляду.