Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Акції та новини
Бренд JEEP стає частиною концерну Stellantis Україна
 
Бренд JEEP стає частиною концерну Stellantis Україна

З другого кварталу 2022 року Група Stellantis Україна стає офіційним представником Бренду JEEP!

Група Stellantis в Україні провела прес-конференцію і поділилася результатами роботи за 9 місяців 2021 року
     
Група Stellantis в Україні провела прес-конференцію і поділилася результатами роботи за 9 місяців 2021 року

19-го жовтня 2021 року Група Stellantis провела прес-конференцію, а також, прогриміла головна новина цієї осені - з другого квартала 2022 року Група Stellantis Україна стає офіційним представником Бренда JEEP!

 

Діагностика автомобіля

Комплексна діагностика — це оцінка стану працездатності різних компонентів авто з професійної точки зору. Повна перевірка автомобіля проводиться в разі ознак несправності та з метою профілактики. Такий огляд дозволяє уникнути серйозних ламань вже на ранніх етапах.

Комплексна діагностика автомобіля в «Автосервісі на Столичному»

Записатися на СТО

 
 

Сучасні автомобілі оснащені електроприладами, несправність яких зможе визначити далеко не кожен власник транспортного засобу. Для цього необхідна кваліфікована допомога. Фахівці СТО проводять повну діагностику авто не лише візуальним методом, а й з використанням спеціальної комп'ютерної техніки.

У профілактичних цілях така перевірка здійснюється не рідше одного разу на рік. Найчастіше комплексне діагностування проводиться при купівлі вживаного автомобіля, ремонті будь-якого компонента і після потрапляння в ДТП. При цьому фахівці автосервісу проводять перевірку не тільки для пошуку несправності, але і для визначення ступеня зносу, запобігання ламання або зменшення експлуатаційних витрат.

У повну діагностику машин входить перевірка двигуна, ходової частини, гальмівної системи, стану та рівня технічних рідин, освітлення і повітряного фільтра.

Не варто зволікати з діагностуванням, якщо ви помічаєте нехарактерні зміни в поведінці авто, чуєте стуки та шуми, а також спостерігаєте зміну кольору вихлопних газів. Своєчасне звернення за професійною допомогою може запобігти більш серйозним неполадкам.

Чому варто замовити послугу в «Авто ком на Столичному»?

«Автоцентр на Столичному» пропонує клієнтам миттєво записатися на комплексну діагностику автомобіля, скориставшись онлайн-формою. Після її заповнення менеджери зв'яжуться з вами та проведуть детальну консультацію.

СТО протягом тривалого часу є надійним помічником автовласників України.

Головні переваги співпраці з автоцентром в Києві:

  • Виконання послуг висококласними майстрами з великим досвідом роботи.
  • Наявність інноваційного обладнання, що точно й оперативно виявляє несправності.
  • Власний склад запасних частин, який потрібен при необхідності заміни деталей або ремонті.
  • Чудовий сервіс і клієнтська підтримка.
  • Вигідна вартість повної перевірки автомобіля.