Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Акції та новини
Електрифікація: повний вперед! Завдяки лінійці 100% електричних фургонів компанія PEUGEOT твердо націлена стати лідером ринку.
 
Електрифікація: повний вперед! Завдяки лінійці 100% електричних фургонів компанія PEUGEOT твердо націлена стати лідером ринку.

Електрична революція у сегменті легких комерційних автомобілів розпочалася: відтепер бренд PEUGEOT пропонує повноцінну лінійку електричних фургонів.

Stellantis Україна номінує одразу 8 новинок на титул Авто Лідер 2022
   
Stellantis Україна номінує одразу 8 новинок на титул Авто Лідер 2022

Бренди PEUGEOT, OPEL беруть участь у національній автомобільній премії Авто Лідер.

 

Комп'ютерна діагностика

Комп'ютерна діагностика — це професійний метод тестування електронних систем транспортного засобу, а також виконавчих механізмів, що впливають на його роботу. Фахівці ретельно перевіряють автомобіль за допомогою інноваційного обладнання для проведення профілактики або визначення конкретних несправностей.

Комп'ютерна діагностика автомобіля в «Автосервісі на Столичному»

Записатися на СТО

 
 

Сучасна автомобільна електроніка стає більш складною з часом. Однак для деяких машин вона вже є невід'ємною частиною. Розібратися з такими системами вручну досить важко. Для цього необхідно скористатися послугою комп'ютерної діагностики авто, яку здійснюють висококваліфіковані фахівці «Автоцентру на Столичному».

Своєчасна перевірка дозволяє виявити безліч ламань, що вимагають оперативного втручання. Однак проводити діагностику легкових автомобілів необхідно і в профілактичних цілях для забезпечення безпеки та комфортної їзди.

Найчастіше власники авто використовують стаціонарний комп'ютер для діагностування, допускаючи грубу помилку. Для проведення даної перевірки потрібно лише спеціальне програмне забезпечення, «сканер» і досвід фахівця.

Діагностика в автосервісі складається з кількох етапів:

  • Зчитування даних з діагностичної системи. При цьому «сканер» зчитує кодування помилок і цифрові дані, що належать до несправності.
  • Зчитування параметрів автомобіля для подальшого аналізу неполадок.
  • Стирання кодів помилок з пам'яті контролера для повторної ініціалізації. Після стирання помилок запрограмований за новими параметрами комп'ютер веде новий запис. Таким чином звужується поле пошуку певної несправності.

Чому варто замовити комп'ютерну діагностику в «Авто ком на Столичному»?

Автоцентр, розташований в Києві, надає поетапну клієнтську підтримку і кваліфіковану допомогу у розв'язанні вашої проблеми. Фахівці автосервісу оперативно і якісно виконають комп'ютерну діагностику з використанням сучасного обладнання, що точно визначає несправність. У разі виявлення неполадки майстри можуть негайно приступити до ремонту.

Головні переваги замовлення послуги в нашому автоцентрі:

  • доступна вартість;
  • власний склад оригінальних запчастин;
  • першокласні фахівці з великим досвідом;
  • допомога менеджерів.

Щоб замовити послугу, необов'язково телефонувати за номером, вказаним на офіційному сайті. Досить заповнити онлайн-форму і дочекатися, поки консультант сам зв'яжеться з вами.