Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Акції та новини
Електрифікація: повний вперед! Завдяки лінійці 100% електричних фургонів компанія PEUGEOT твердо націлена стати лідером ринку.
 
Електрифікація: повний вперед! Завдяки лінійці 100% електричних фургонів компанія PEUGEOT твердо націлена стати лідером ринку.

Електрична революція у сегменті легких комерційних автомобілів розпочалася: відтепер бренд PEUGEOT пропонує повноцінну лінійку електричних фургонів.

Stellantis Україна номінує одразу 8 новинок на титул Авто Лідер 2022
   
Stellantis Україна номінує одразу 8 новинок на титул Авто Лідер 2022

Бренди PEUGEOT, OPEL беруть участь у національній автомобільній премії Авто Лідер.

 

Гальмівна система

Гальмівна система автомобіля — це складний вузол компонентів, який забезпечує безпеку водія і пасажирів, а також інших учасників дорожнього руху. Даний механізм необхідно підтримувати в робочому стані і регулярно проводити діагностування з подальшою заміною зношених деталей, змащення і інших елементів.

Діагностика гальмівної системи в «Автоцентрі на Столичному»

Записатися на СТО

 
 

Проводити діагностування системи гальм необхідно на регулярній основі. Однак, якщо ви помітили певні ознаки несправності, зволікати з перевіркою не варто. Про можливі неполадки сигналізує нестійкість автомобіля, наявність нехарактерних стукотів і гуда, вібрація педалі гальма, падіння рівня гальмівної рідини в бачку і т.п.

Для комплексної перевірки гальмівної системи необхідно звернутися в СТО, адже деякі проблеми складно вирішити в «гаражних умовах». Фахівці «Автоцентру на Столичному» мають великий досвід проведення подібних робіт. При цьому залучається сучасне комп'ютерне обладнання.

Діагностика гальм містить кілька етапів:

  1. перевірку ходу педалі й регулювання ручника;
  2. діагностування рівня і стану гальмівної рідини;
  3. огляд коліс, робочих циліндрів, шлангів, трубок, гальмівних дисків, барабанів і колодок.

Візуальне діагностування поєднується з комп'ютерним для найбільш точного результату. У разі виявлення несправності, фахівці можуть негайно приступити до ремонту. Майстри також встановлюють нові запчастини й змінюють необхідні деталі.

Чому варто замовити діагностику гальмівної системи в «Автоцентрі на Столичному»?

Серед всіх автоцентрів в Києві наше СТО відрізняється оперативною обробкою заявок, якісною клієнтською підтримкою і доступною ціною послуги.

Якщо ви хочете оформити замовлення на діагностування, вам необов'язково телефонувати за номером, вказаним на сайті. Досить заповнити онлайн-форму, після чого наші менеджери зв'яжуться з вами й нададуть повну консультацію.

Якщо в процесі діагностування фахівці виявлять несправність гальмівної системи, ви можете відразу ж замовити ремонт і заміну деталей. Доставка запасних частин займає 1 день при наявності їх на головному складі та від 10 днів при замовленні деталей з Кореї.