Автоцентр на Столичном (044) 206 80 00
Меню
Акції та новини
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage
 
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage

Автомобільна компанія Kia представила зображення нового кросовера Sportage, який отримав абсолютно новий дизайн інтер'єру та екстер'єру. Європейська версія моделі буде представлена ​​у вересні поточного року, вперше за 28 років.

Графік роботи Сервісу у червні!
             
Графік роботи Сервісу у червні!

Бажаємо веселих Свят! Записатися на Сервіс можливо у стандартному режимі.

 

Чистка форсунок (інжектора)

Інжектор є системою для розпилення рідкого палива при його подачі в циліндри ДВЗ і топки парових котлів. Впорскування рідини здійснюється безпосередньо через форсунки, які рано чи пізно забруднюються під дією хімічних речовин. Саме тому чистка даного елемента так необхідна для підтримки функціональних якостей.

Чистка і ремонт інжектора в «Автоцентрі на Столичному»

Записатися на СТО

 
 

Причини засмічення форсунок досить банальні — неякісне паливо і порушення функціонування інших вузлів автомобіля. Однак з регулярним чищенням інжектора потужність бензинового або дизельного двигуна зберігається на гідному рівні.

Розпізнати забрудненість форсунок можна за такими симптомами:

 • зниження потужних характеристик;
 • труднощі при запуску двигуна;
 • нестабільна робота мотора в перехідних режимах;
 • збільшена витрата палива;
 • токсичність відпрацьованих газів;
 • провалювання педалі газу.

Чистку форсунок рекомендують проводити приблизно кожні 20 тисяч кілометрів. Промивання моноінжектору впливає не тільки на роботу паливної системи, а й на навколишнє середовище.

Для чищення форсунок варто звертатися до фахівців СТО на Столичному. Майстри визначають ступінь забруднення на спеціальних стендах, після чого призначають необхідні роботи з відновлення функціональних якостей. Якщо рівень забруднення досить високий, необхідно замінити паливний фільтр і свічі запалювання.

Професіонали автосервісу здійснюють промивку інжектора двома способами — ультразвуковим і рідинним. У першому випадку форсунки поміщаються в рідину, яка пропускає ультразвукові хвилі. При рідинному промиванні інжектор очищається за допомогою сольвенту.

Чому варто замовити послугу в «Автоцентрі на Столичному»?

Автомобільний ремонт в Києві здійснюється багатьма СТО, але «Автоцентр на Столичному» має широкий ряд переваг.

Професіонали автосервісу можуть похвалитися великим досвідом роботи з різними транспортними засобами. За час існування автоцентру фахівці усунули безліч автомобільних проблем, залишивши задоволеними тисячі клієнтів.

Чистка інжектора в Києві — одна з популярних послуг, яку якісно й оперативно виконають співробітники СТО. Для цього в сервісі є все необхідне обладнання.

Головні переваги роботи СТО:

 • Доступна ціна.
 • Поетапна клієнтська підтримка.
 • Можливість оформити замовлення онлайн.
 • Відстеження статусу виконання робіт на офіційному сайті.
 • Здійснення ремонту в найкоротші терміни.