Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Акції та новини
Електричний мінівен PEUGEOT e-RIFTER в Україні – вже скоро!
 
Електричний мінівен PEUGEOT e-RIFTER в Україні – вже скоро!

Бренд PEUGEOT націлений на подальшу електрифікацію власного модельного ряду. Наступним кроком PEUGEOT на шляху до електричної мобільності є мінівен e-RIFTER

Opel Mokka-E на тест-драйві!
 
Opel Mokka-E на тест-драйві!

В наявності. Доступний на тест-драйві в Автоцентр на Столичному: (067) 406-8000

 

Ремонт авто

Ремонт автомобіля — це важлива послуга, яку надають фахівці «Автосервісу на Столичному». У ході ремонтних робіт майстри замінюють зношені запчастини, змінюють рідину, обслуговують електронні системи машини і т.п. Будь-яка несправність вашого авто буде усунена експертами автоцентру.

Для запису на ремонт в СТО "Автоцентр на Столичному"

Автосервіс: м.Київ, Столичне шосе 90 
працюємо з 8:30 до 21:00

Авторизований сервіс брендів: KIA, OPEL, PEUGEOT, JEEP. Обслуговуємо всі марки авто.

Ремонт авто в «Автосервісі на Столичному»

Записатися на СТО

 
 

Фахівці СТО надають різні ремонтні послуги для клієнтів. Йдеться про поточний і капітальний ремонт машин. Більшість робіт по авторемонту, які не стосуються діагностики, електроніки або кузовного ремонту, називаються слюсарними.

При поточному ремонті в автосервісі усуваються дрібні ламання, що не становлять серйозної загрози для безпеки водія і пасажирів. У цьому випадку майстри проводять заміну певних запчастин, змінюють або додають різні рідини. Однак в деяких ситуаціях потрібне проведення капітального ремонту висококласними фахівцями з використанням спеціального обладнання. Під час таких авторемонтних робіт проводиться усунення серйозних ламань і відновлення технічного стану авто. При комплексному підході до розв'язання проблеми параметри механізму відновлюються до заводських.

Спочатку співробітники майстерні здійснюють діагностику для визначення несправності. Дана послуга виконується в кілька етапів: візуальний і комп'ютерний огляд, тест-драйв автомобіля. Якщо клієнт звертається в СТО за ремонтом конкретного компонента, експерти негайно приступають до вивчення й усунення ламання.

Попри те, що багато автовласників намагаються ремонтувати транспортний засіб в «гаражних» умовах, краще звернутися за професійною допомогою. В автосервісі є все необхідне обладнання, яке дозволить отримати доступ до будь-якої частини авто і точно виконати ремонтні роботи.

Якщо ви зіткнулися з необхідністю ремонту, в майстерні готові оперативно і якісно виконати комплекс робіт:

  • контроль і діагностика;
  • розбирання-збирання;
  • регулювання;
  • слюсарні роботи.

Чому варто замовити послугу по ремонту в «Автосервісі на Столичному»?

Ремонт авто в Києві виробляє надійний і авторитетний автоцентр, розташований на Столичному шосе. При виборі нашого автосервісу на клієнтів чекають особливі переваги:

  • Встановлення сертифікованих запчастин і матеріалів, доставлених з Кореї (або Німеччині).
  • Висока якість ремонтних послуг.
  • Детальне діагностування стану авто.
  • Наявність професійного обладнання для точних розбірно-складальних заходів і регулювання.
  • Досвідчені фахівці з великим багажем знань.
  • Доступні ціни на виконання послуг.

Для того, щоб записатися на ремонт автомобіля, необов'язково телефонувати в автосервіс. Досить заповнити онлайн-форму на офіційному сайті й дочекатися, поки менеджер зв'яжеться з вами. Співробітники автоцентру нададуть детальну інформацію про виконання ремонту й актуальний прайс. Ви отримаєте поетапну клієнтську підтримку, а також зможете відстежувати статус здійснення ремонту в «Особистому кабінеті» на сайті.