Автоцентр на Столичном (044) 206 80 00
Меню
Акції та новини
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage
 
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage

Автомобільна компанія Kia представила зображення нового кросовера Sportage, який отримав абсолютно новий дизайн інтер'єру та екстер'єру. Європейська версія моделі буде представлена ​​у вересні поточного року, вперше за 28 років.

Графік роботи Сервісу у червні!
             
Графік роботи Сервісу у червні!

Бажаємо веселих Свят! Записатися на Сервіс можливо у стандартному режимі.

 

Ремонт авто

Ремонт автомобіля — це важлива послуга, яку надають фахівці «Автосервісу на Столичному». У ході ремонтних робіт майстри замінюють зношені запчастини, змінюють рідину, обслуговують електронні системи машини і т.п. Будь-яка несправність вашого авто буде усунена експертами автоцентру.

Ремонт авто в «Автосервісі на Столичному»

Записатися на СТО

 
 

Фахівці СТО надають різні ремонтні послуги для клієнтів. Йдеться про поточний і капітальний ремонт машин. Більшість робіт по авторемонту, які не стосуються діагностики, електроніки або кузовного ремонту, називаються слюсарними.

При поточному ремонті в автосервісі усуваються дрібні ламання, що не становлять серйозної загрози для безпеки водія і пасажирів. У цьому випадку майстри проводять заміну певних запчастин, змінюють або додають різні рідини. Однак в деяких ситуаціях потрібне проведення капітального ремонту висококласними фахівцями з використанням спеціального обладнання. Під час таких авторемонтних робіт проводиться усунення серйозних ламань і відновлення технічного стану авто. При комплексному підході до розв'язання проблеми параметри механізму відновлюються до заводських.

Спочатку співробітники майстерні здійснюють діагностику для визначення несправності. Дана послуга виконується в кілька етапів: візуальний і комп'ютерний огляд, тест-драйв автомобіля. Якщо клієнт звертається в СТО за ремонтом конкретного компонента, експерти негайно приступають до вивчення й усунення ламання.

Попри те, що багато автовласників намагаються ремонтувати транспортний засіб в «гаражних» умовах, краще звернутися за професійною допомогою. В автосервісі є все необхідне обладнання, яке дозволить отримати доступ до будь-якої частини авто і точно виконати ремонтні роботи.

Якщо ви зіткнулися з необхідністю ремонту, в майстерні готові оперативно і якісно виконати комплекс робіт:

  • контроль і діагностика;
  • розбирання-збирання;
  • регулювання;
  • слюсарні роботи.

Чому варто замовити послугу по ремонту в «Автосервісі на Столичному»?

Ремонт авто в Києві виробляє надійний і авторитетний автоцентр, розташований на Столичному шосе. При виборі нашого автосервісу на клієнтів чекають особливі переваги:

  • Встановлення сертифікованих запчастин і матеріалів, доставлених з Кореї (або Німеччині).
  • Висока якість ремонтних послуг.
  • Детальне діагностування стану авто.
  • Наявність професійного обладнання для точних розбірно-складальних заходів і регулювання.
  • Досвідчені фахівці з великим багажем знань.
  • Доступні ціни на виконання послуг.

Для того, щоб записатися на ремонт автомобіля, необов'язково телефонувати в автосервіс. Досить заповнити онлайн-форму на офіційному сайті й дочекатися, поки менеджер зв'яжеться з вами. Співробітники автоцентру нададуть детальну інформацію про виконання ремонту й актуальний прайс. Ви отримаєте поетапну клієнтську підтримку, а також зможете відстежувати статус здійснення ремонту в «Особистому кабінеті» на сайті.